Takiej gali w naszym regionie nie było już dawno. To będzie uczta dla kibiców pięściarstwa

1
4

Już tylko dni dzielą nas od niezwykłego wydarzenia. W najbliższą sobotę (22 grudnia) w hali widowiskowej Miejskiego Ośrodka Sportu i Rekreacji im. Kazimierza Paździora w Radomiu, fanów szlachetnej szermierki na pięści czeka nie lada gratka – gala bokserska „Wojna Domowa”, której głównym organizatorem jest grupa MB Promotions. W walce wieczoru naprzeciw siebie staną Dariusz Sęk oraz Robert Parzęczewski.

 

Po galach z cyklu Polsat Boxing Night oraz wydarzeniu „Noc Wojowników” przyszła pora na kolejne pięściarskie święto. Grupa MB Promotions prowadzona przez Mateusza Borka organizuje kolejne, sportowe wydarzenie.

Poprzednie wydarzenia organizowane przez MB Promotions cieszyły się wielkim zainteresowaniem i przede wszystkim przyniosły sporą dawkę sportowych emocji stojących na najwyższym poziomie. 22 grudnia z pewnością poziom zostanie utrzymany, a tytuł gali – „Wojna Domowa” – zapowiada konfrontacje polsko-polskie, które z pewnością podniosą jeszcze o kilka stopni temperaturę konfrontacji.

W walce wieczoru dojdzie do konfrontacji na szczycie kategorii półciężkiej w naszym kraju. W ciekawie zapowiadającym się pojedynku Robert Parzęczewski (21-1, 14 KO) zmierzy się z Dariuszem Sękiem (27-4-3, 9 KO). Popularny „Arab” miał intensywne pierwsze półrocze – stoczył trzy pojedynki walcząc praktycznie miesiąc za miesiącem. Bardziej doświadczony Sęk będzie dla niego jednak największym i najbardziej wymagającym rywalem w karierze Parzęczewskiego.

Wystąpią także lokalni Rafał Grabowski (3-0, 1 KO) oraz Michał Żeromiński (13-4-1, 1 KO). W karcie walk znalazło się również miejsce dla rewanżowego starcia Damiana Wrzesińskiego (14-1-2, 5 KO) z Michałem Chudeckim (11-2-2, 3 KO). Pierwsza ich konfrontacja nie przyniosła rozstrzygnięcia, a obaj pięściarze zapowiadają jeszcze lepsze widowisko i tym razem nie zamierzają werdyktu pozostawiać w rękach sędziów.

Na ringu pojawi się również niepokonany i niezwykle doświadczony Damian Jonak (40-0-1, 21 KO), którego rywalem będzie Andrew Robinson (21-4-1, 6 KO).

 

Czy wiesz, że…

Bilety na galę MB Boxing Night: „Wojna Domowa” dostępne na ebilet.pl. Transmisję z tego niezwykłego wydarzenia przeprowadzą stacje Polsat Sport oraz Polsat Sport Fight (rozpocznie się już od godz. 17.45). Galę organizowaną przez grupę promotorską MB Promotions, od godz. 20 będzie można również śledzić na antenie stacji Super Polsat.

 

Oni skrzyżują rękawice 22 grudnia w Radomiu

KARTA WALK GALI „WOJNA DOMOWA”

*Robert Parzęczewski (21-1, 14 KO) vs Dariusz Sęk (28-4-3, 10 KO)

*Damian Jonak (40-0-1, 21 KO) vs Andrew Robinson (21-4-1, 6 KO)

*Adam Balski (12-0, 8 KO) vs Sergiej Radczenko (7-2, 2 KO)

*Michał Żeromiński (13-4-1, 1 KO) vs Mikołaj Vovk (13-3, 9 KO)

*Łukasz Wierzbicki (16-0, 6 KO) vs Twaha Kiduku (13-3-1, 7 KO)

*Michał Chudecki (11-2-2, 3 KO) vs Damian Wrzesiński (14-1-2, 5 KO)

*Rafał Grabowski (3-0, 1 KO) vs Kamil Młodziński (9-2-4, 5 KO)

1 KOMENTARZ

Dodaj komentarz

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.