home
Advertisement

Taniec z pluszakami

  • Napisany przez:
  • Skomentuj
  • Pin it

Barwnie i wesoło obchodzony był Światowy Dzień Pluszowego Misia w podstawówce w Chlewiskach. Był konkurs plastyczny, wspólne śpiewanie piosenek o misiach i taniec z pluszakami.

 …

Najmłodsi uczniowie przynieśli swoje ulubione pluszaki. Obchody tego święta rozpoczęły się przedstawieniem historii Pluszowego Misia oraz informacji o ustanowieniu obchodów jego święta.

– Zorganizowano konkurs plastyczny „Mój przyjaciel Miś”, w którym uczestniczyło 24 uczniów, spośród których wyłoniono zwycięzców. Najlepsze prace nagrodzono upominkami, a reszka uczniów otrzymała nagrody pocieszenia. Sponsorem upominków była Szkolna Kasa Oszczędności. Miłym akcentem było wspólne śpiewanie piosenek o misiach i taniec z pluszakami – poinformowali przedstawiciele Szkoły Podstawowej w Chlewiskach.

– Przy tej okazji zostały wręczone również nagrody dla uczniów biorących udział w konkursie plastycznym „Dary lasu”, organizowanym przez Nadleśnictwo Przysucha. Trzecie miejsce zajęła w nim uczennica klasy INikola Sowińska, która odebrała swoją zasłużoną nagrodę – poinformowały Wioletta Hylicka Beata Olszewska.

(Max.

Zobacz również

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *

Protected with IP Blacklist CloudIP Blacklist Cloud