Transplantacja włosów – sposób na podniesienie męskiej atrakcyjności

Rozmaitości

Piękna, bujna i lśniąca fryzura to objaw atrakcyjności. Zarówno w przypadku kobiet, które są postrzegane jako bardziej seksowne, młodsze, płodniejsze i zdrowsze, jak i mężczyzn, którzy są uznawani za przystojniejszych i bardziej męskich.

Do salonów kosmetycznych i dermatologów bardzo często przychodzą osoby borykające się z problemem łysienia. Zazwyczaj są już bardzo zaniepokojeni stanem swojej fryzury, ponieważ żadne z domowych metod wzmacniania włosów nie pomogły i obawiają się, że może nie być dla nich ratunku. Na szczęście w ciągu ostatnich kilkunastu lat medycyna poszła bardzo do przodu, a przede wszystkim duży rozwój osiągnięto w medycynie estetycznej, która daje nam skuteczne narzędzia do walki z łysieniem.

Jakie są nowoczesne metody uzupełnienia włosów dla kobiet?

Jedną z najlepszych metod walki z łysieniem jest transplantacja włosów. Choć sama nazwa brzmi strasznie, to jest to zabieg dość prosty, skuteczny i komfortowy dla pacjenta. Może być wykonany u większości osób i polega na pobraniu wycinka skóry od pacjenta, rozdzieleniu go i wszczepieniu w miejsca, które tego wymagają. Próbkę pobiera się z tyłu głowy, jeśli stan włosów na to pozwala lub z innej, owłosionej, części ciała.

Ze względu na to, że w zabiegu wykorzystuje się własne komórki pacjenta, to jest to metoda dobrze tolerowana przez organizm i dająca rewelacyjne efekty. W jej wyniku dochodzi do uzyskania gęstej fryzury, która wygląda bardzo naturalnie. Odrastające włosy są mocne, grube i zdrowe.

Na transplantację włosów należy umówić się do dobrego gabinetu medycyny estetycznej. Listę polecanych miejsc z całej Polski można znaleźć na stornie www.tourmedica.pl.

Każda osoba niezadowolona z wyglądu swojej fryzury, mająca przerzedzone, słabe lub nadmiernie wypadające włosy, albo doświadczająca silnego łysienia, powinna pamiętać o tym, że nie musi się godzić na obecną sytuację. Istnieje wiele bezpiecznych i skutecznych metod, jak np. transplantacja włosów.

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.