Wydawnictwo STARPRESS Sp. z o.o.

Wydawnictwo STARPRESS Sp. z o.o. istnieje od 1993 roku.

Regularnie wydajemy pięć tytułów prasowych:

1994 r. – w styczniu ukazał się pierwszy numer Tygodnika Starachowickiego
1998 r. – rozpoczęliśmy wydawanie Tygodnika Skarżyskiego
2000 r. – staliśmy się właścicielami Tygodnika Koneckiego
2005 r. – ukazał się pierwszy bezpłatny Tygodnik Szydłowiecki.
2015 r. – rozpoczęliśmy wydawanie gazety Opoczyńska pl

Kilkanaście lat działalności owocuje najwyższą, stabilną pozycją na rynku prasy lokalnej. Aby dotrzeć do jak największej grupy mieszkańców zbudowaliśmy własną sieć kolportażu. Jesteśmy praktycznie w każdej, nawet najmniejszej miejscowości na terenie naszego zasięgu tj. powiatu starachowickiego, skarżyskiego, koneckiego, szydłowieckiego i opoczyńskiego. Mamy tysiące wiernych czytelników oraz zadowolonych ogłoszeniodawców, którzy cenią sobie skuteczność naszego działania.

Prowadzimy cztery portale internetowe:

starachowicki.eu

skarzyski.eu

szydlowiecki.eu

konecki24.pl

Portale prowadzone są w oparciu o informacje z wydań papierowych naszych Tygodników. Każdy portal dotyczy odrębnego powiatu. Najświeższe wiadomości pojawiają się na stronie głównej a pozostałe informacje podzielone są na sekcje tematyczne tj.: sport, paragraf, kultura, historia, oświata, zaproszenia, informator, galeria. Nasze portale odwiedza nie tylko społeczność lokalna, ale także mieszkańcy innych województw i osoby mieszkające za granicą.

Organizujemy Targi Edukacyjne

Już od 2004 roku jesteśmy organizatorem targów w Starachowicach, Skarżysku-Kamiennej oraz Końskich.

Dzięki temu przedsięwzięciu młodzież z klas maturalnych ma możliwość osobistego kontaktu z przedstawicielami wielu uczelni w jednym miejscu, w swoim mieście. Co roku odwiedza nas ok. 20 wystawców z różnych regionów kraju. Targi Edukacyjne są znane i cenione zarówno wśród lokalnych szkól średnich, jak i wśród uczelni wyższych i pomaturalnych, które w nich uczestniczą.

Zapraszamy do współpracy. Warto!