10 medali naszych kick-boxerów

0
11

Blisko 280 zawodników uczestniczyło w mistrzostwach Polski w kick-boxingu. W tych trzydniowych zawodach wzięli udział również reprezentanci Viktori-Szydłowiec.

Mistrzostwa Polski juniorów i seniorów w kick-boxingu w formule low-kick odbyły się w Nowym Targu. Rywalizowali zawodnicy z 78 klubów z całej Polski, wśród nich ekipa szydłowieckiego klubu.

– Viktorię-Szydłowiec reprezentowało 12 kick-boxerów (w tym 10 zawodników i dwie zawodniczki). Nasz klub był najliczniej reprezentowanym na tych mistrzostwach . Łącznie zawodnicy Viktorii wywalczyli 10 medali (8 brązowych, jeden srebrny i jeden złoty) – poinformował trener Paweł Surdy.

W dniach 05-07.04.2019r. w Nowym Targu odbyły się mistrzostwa Polski juniorów i seniorów w kick-boxingu w formule low-kick. W zawodach wzięło udział blisko 280 startujących z 78 klubów z całej Polski. Początkowo zgłoszonych było 332 osoby z 86 klubów ale ostatecznie po wadze do zawodów dopuszczono wyżej wymienioną ilość zawodników i zawodniczek.

–  Jestem zadowolony z wyników swoich podopiecznych. Chciałbym zaznaczyć, że większość z nich to debiutanci na tak dużej imprezie, jakimi są mistrzostwa Polski. Cieszę się, że pomimo debiutu stanęli na wysokości zadania i wszyscy zawalczyli na 100% swoich możliwości. Pozytywnie zaskoczył mnie Szymon Cender, który mimo debiutu wywalczył tytuł mistrza Polski – podkreśla trener, Paweł Surdy.

(Max.)

Medale reprezentantów ViktoriJuniorzy młodsi

Jagoda Ślusarska – brązowy medal (48 kg)

Szymon Figarski – brązowy medal (57 kg)

Norbert Kiełek – brązowy medal (71 kg)

Hubert Tarka – brązowy medal (81 kg)

Juniorzy starsi

Szymon Cender – złoty medal (48 kg)

Kacper Zaborski – brązowy medal (71 kg)

Maciej Michalski – brązowy medal (71 kg)

Piotr Wiśnios – brązowy medal (75 kg)

Szymon Piątek – srebrny medal (91 kg)

Seniorzy

Marlena Tomczyk – brązowy medal (48 kg)

 

 

 

Fot. (Archiwum Viktori-Szydłowiec)

 

Dodaj komentarz

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.