3 nietypowe akcesoria kuchenne, z którymi gotowanie lub pieczenie zmieni się w super zabawę

Nie wszyscy uwielbiamy gotować – bez wątpienia jednak przygotowanie własnych posiłków jest najprostszym i najtańszym sposobem na zdrową i zbilansowaną dietę. Jeśli jesteś jedną z osób, której gotowanie niekoniecznie sprawia frajdę, wiele może zmienić to, w jaki sposób pracujesz w kuchni. Wprowadzenie do nich interesujących akcesoriów pomoże Ci uczynić ten proces wyjątkowo relaksującym i przyjemnym, dzięki czemu możesz odważyć się na gastronomiczne eksperymenty.

Foremka do jajek

Większość z nas lubi czasem zjeść jajko, a dla wielu jest to obowiązkowy element śniadania. Zwłaszcza powolny weekendowy brunch trudno wyobrazić sobie bez tego składnika. Najpopularniejszym sposobem przyrządzania jajka, ze względu na szybkość i niewielki stopień trudności, jest „sadzenie”. Jak uczynić ich przygotowanie wyjątkowym? To proste – zainwestuj w foremkę na jajka. Dzięki jej zastosowaniu, możesz osiągać wyjątkowe kształty, które wylądują na Twoim talerzu. Również jajko na twardo możesz wyrzeźbić, tworząc kształt serca – osiągniesz go za pomocą tzw. Eggspresu.

Miarki

Gotowanie pozwala na szczyptę improwizacji – z pieczeniem jednak nie ma żartów. Każdy składnik powinien być dokładnie odmierzony, aby wszystko przebiegło zgodnie z przepisem. W innym wypadku niełatwo osiągnąć pożądany efekt. Wybierz miarki, które nie tylko pozwalają na dokładność, ale również wprowadzają fantazyjną estetykę do Twojej kuchni!

Akcesoria do pieczenia ciastek

Mimo że zazwyczaj wymaga ścisłego trzymania się przepisu, pieczenie może również sprawić sporą frajdę – zwłaszcza jeśli dasz się ponieść własnej fantazji. Istnieje wiele akcesoriów, które mogą uprzyjemnić proces pieczenia ciastek i pomóc osiągnąć lepszy efekt estetyczny. Zainwestuj w radełko, umożliwiające regularne cięcie ciasta, filiżankę do ciasteczek czy stemple, pozwalające na przygotowanie kuszących wypieków.

Więcej pomysłów na nietypowe akcesoria kuchenne znajdziesz na 4gift.

(Artykuł sponsorowany)

Dodaj komentarz

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.

Wiadomości

Najnowsze komentarze

Galerie

Najbradziej popularne

Najnowsze

 Gmina Jastrząb otrzymała dofinansowanie projektu pn."Wymiana urządzeń grzewczych w Gminie Jastrząb".   Celem projektu jest zmniejszenie emisji zanieczyszczeń powietrza na terenie gminy Jastrząb dzięki wymianie urządzeń...

Popularne w ostatnich dniach

Najnowsze komentarze