3 okazje, na które warto zamówić do firmy catering

W każdym miejscu pracy zdarzają się różnego rodzaju okazje do świętowania. Zazwyczaj jest to związane z ważnym i niecodziennym dla firmy lub pracowników wydarzeniem. Właśnie w takie dni pojawia się konieczność zapewnienia poczęstunku wszystkim uczestnikom.

Catering na każdą okazję

Praca to nie tylko codzienne wykonywanie służbowych obowiązków, ale , od czasu do czasu, również różne uroczystości, w których biorą udział pracownicy. Bardzo często takie wydarzenia odbywają się przy obiedzie czy lunchu dla wszystkich. Dobrym rozwiązaniem na takie okazje jest catering na dowóz, dzięki któremu potrawy oraz pełne wyposażenie gastronomiczne zostaną dostarczone bezpośrednio do siedziby firmy. Kiedy konkretnie warto się na niego zdecydować?

1. Szkolenia

Catering do firmy warto zamówić chociażby przy okazji organizacji szkolenia w biurze. Dzięki temu uczestnicy mają zapewnione wyżywienie, które z całą pewnością będzie znacznie smaczniejsze od pizzy na telefon, a jednocześnie bardziej prestiżowe.

2. Ważne rocznice

O zamówieniu profesjonalnego cateringu warto pomyśleć również w dniu jubileuszu czy ważnej dla firmy rocznicy, np. jej powstania. Zazwyczaj w takim wydarzeniu biorą udział osoby z kadry zarządzającej i menadżerskiej, dlatego warto, żeby całe przedsięwzięcie było zorganizowane na jak najwyższym poziomie. Smaczne dania kuchni polskiej przygotowywane przez kucharzy z restauracji „Na Skrajnej” doskonale sprawdzą się na tak ważnej uroczystości.

3. Urodziny

Zdarza się również, że pracownik z okazji swoich urodzin chce zapewnić poczęstunek dla swojego zespołu. W takich sytuacjach zamówienie cateringu na dowóz również będzie dobrym pomysłem.

Catering w Ząbkach dla firm

Przystawki, dania główne, a nawet desery – każde z nich można zamówić z bezpośrednią dostawą do siedziby firmy. Jest to szczególnie praktyczne, ponieważ restauracja zapewnia nie tylko przygotowanie jedzenia, ale dba także o to, żeby całość prezentowała się estetycznie. Więcej o cateringu w Ząbkach znajdziecie na stronie internetowej naskrajnej.pl. Z oferty cateringu na dowóz może skorzystać każda firma w Ząbkach oraz okolicy.

(Artykuł sponsorowany)

Dodaj komentarz

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.

Wiadomości

Najnowsze komentarze

Galerie

Najbradziej popularne

Najnowsze

Drodzy mieszkańcy, Jak wszyscy wiemy sytuacja jest wyjątkowa, samorząd Gminy Szydłowiec dokłada wszelkich starań, aby zachować ciągłość swojej działalności na rzecz mieszkańców. Pracujemy z pełnym...

Popularne w ostatnich dniach

Najnowsze komentarze