55 urodziny szkoły w Skłobach

W Szkole Podstawowej z Oddziałem Przedszkolnym im. płk . Dionizego Czachowskiego w Skłobach odbyła się uroczystość z okazji 55 rocznicy istnienia szkoły.

– W uroczystości uczestniczyli: ks. proboszcz Maciej Cisowski, wójt gminy Chlewiska Waldemar Sowiński, sekretarz gminy Chlewiska Grzegorz Hylicki, radny powiatowy Krzysztof Rejczak, radni z naszego terenu – Zbigniew Sykuła Roman Przygodzki, dyrektorzy szkół podstawowych  i przedszkola samorządowego z terenu gminy, członkinie Koła Gospodyń Wiejskich „Super Babki” w Skłobach, rodzice, pracownicy szkoły, nauczyciele i uczniowie – poinformowali przedstawiciele SP.

Dzieci przygotowały ciekawy program artystyczny zawierający historię szkoły oraz podziękowania dla nauczycieli i pracowników szkoły.

Dyrektorka Małgorzata Dziwirek złożyła podziękowania  wszystkim tym, którzy pracowali i obecnie pracują w naszej szkole  za entuzjazm, niezwykłą energię, którą potrafili zmobilizować innych do realizacji nawet najtrudniejszych przedsięwzięć.

 

Dodaj komentarz

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.

Wiadomości

Najnowsze komentarze

Galerie

Najbradziej popularne

Najnowsze

Bus mercedes śmiertelnie przygniótł kierowcę... W Mokrej, w gminie Stąporków (pow. konecki) kursowy bus zderzył się z chryslerem. Bus przewrócił się na bok i śmiertelnie...
Dość nietypowe zjawisko można było zaobserwować dzisiaj (wtorek) około godz. 10.30 nad trasą S7 w Dobrucie. Nad tą ekspresową jezdnią, swobodnie fruwała sobie wielka blacha,...

Popularne w ostatnich dniach

Najnowsze komentarze