Awans Akademii Piłkarskiej Gryfia

W turnieju uczestniczyło pięć drużyn. Mecze rozgrywane były w mirowskiej hali sportowej.

W poprzednią sobotę w Mirowie rozegrano WINDOOR CUP – Halowa Liga Dziecięca Rocznik 2011. Gospodarzem rozgrywek była Akademia Piłkarska Gryfia w Mirowie. Oprócz gospodarzy w turnieju  uczestniczyły drużyny: Orlik Radom, Polonia Iłża, Talencik Radom i Zorza Kowala.

– Rozegrano 15 meczy w systemie każdy z każdym. Wszystkie drużyny prezentowały wysoki poziom gry, duże zaangażowanie i ogromną chęć zwycięstwa. Ku wielkiej radości zgromadzonych rodziców i trenerów AP Gryfia w Mirowie, to właśnie Akademia Piłkarska z Mirowa uzyskała maksymalną liczbę punktów do zdobycia – 15 i tym samym zapewniła sobie awans do dalszego etapu rozgrywek. Nasi młodzi piłkarze wykazali się niezwykłą determinacją i umiejętnościami piłkarskimi, wygrywając wszystkie mecze jakie tego dnia rozegrali. Serdecznie gratulujemy zawodnikom awansu i życzymy powodzenia podczas kolejnych rozgrywek – poinformował Sławomir Piasecki, prezes Akademii Piłkarskiej Gryfia w Mirowie.

(Max.)

Poprzedni artykułSzkolna „Fmiliada”
Następny artykułDroga do czynienia dobra…

Dodaj komentarz

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.

Wiadomości

Najnowsze komentarze

Galerie

Najbradziej popularne

Najnowsze

Klub Sportowy Jastrząb uroczyście świętował jubileusz 20-lecia. Był piłkarski turniej, mecz juniorów z oldboyami, odznaczenia i podziękowania dla najbardziej zasłużonych. W sobotnich uroczystościach uczestniczyli sportowi...

Popularne w ostatnich dniach

Najnowsze komentarze