Bił kobietę kamieniami na cmentarzu. Czy policja wytropi tajemniczego bandytę?

0
822

Młoda kobieta została zaatakowana na cmentarzu, przez nieustalonego dotychczas mężczyznę Napastnik zdał jej kilka uderzeń w głowę, poraniona kobieta trafiła do szpitala.

Do tego bulwersującego zdarzenia doszło na cmentarzu parafialnym w Jastrzębiu. W czerwcowy poniedziałek – w południe, 20-letnia mieszkanka jastrzębskiej gminy, na grobach bliskich prowadziła prace porządkowe. Zaskoczona kobieta została zaatakowana przez zagadkowego napastnika…
– Faktycznie było takie zgłoszenie. Przyjęliśmy je od poszkodowanej. Z jej relacji wynikało, że została zaatakowana przez młodego mężczyznę, który zadał jej kilka uderzeń czymś ciężkim, najprawdopodobniej kamieniem m.in. w głowę. Napadnięta kobieta podniosła krzyk, wtedy napastnik zbiegł z miejsca zdarzenia – poinformował nas asp. szt. Dariusz Kalita, naczelnik Wydziału Prewencji Komendy Powiatowej Policji w Szydłowcu.
W tej bulwersującej (nie tylko lokalną społeczność) sprawie szydłowiecka policja prowadzi czynności wyjaśniające.

– Ponieważ poszkodowana została zaatakowana z tyłu, nie widziała twarzy sprawcy pobicia. Podczas oficjalnego zgłoszenia, opisała ubranie napastnika, który po tym jak krzykiem podniosła alarm, w pośpiechu zbiegł z miejsca zdarzenia – wyjaśnił  naczelnik D. Kalita.

(Max.

Dodaj komentarz

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.