BMW zderzyło się ze skodą

.Dwa osobowe samochody zderzyły się na drodze w Krogulczy Suchej. Do tego „kolizyjnego” zdarzenia doszło w poprzedni wtorek, około godz. 17 na drodze w Krogulczy Suchej.

– Ze wstępnych ustaleń naszych policjantów wynika, że kierujący samochodem marki BMW, 30-letni mieszkaniec powiatu radomskiego, podczas wykonywania manewru wyprzedzania, doprowadził do zderzenia z pojazdem skoda (kierowcą tego osobowego auta był 36-letni mieszkaniec Warszawy) – poinformowała nas st. sierż. Marlena Skórkiewicz, rzeczniczka prasowa Komendy Powiatowej Policji w Szydłowcu.
Na szczęście, w tym kolizyjnym, drogowym zdarzeniu – nikt nie ucierpiał. – Obaj kierowcy byli trzeźwi. Sprawca kolizji, czyli kierowca BMW został ukarany mandatem – wyjaśniła policyjna rzeczniczka.

Oprócz policji, na miejscu tego drogowego zdarzenia zjawili się również strażacy, którzy zajęli się uprzątnięciem z asfaltu pozostałości pokolizyjnych i neutralizacją płynów eksploatacyjnych. Za pomocą sorbentu, usunęli m.in. plamy silnikowego oleju.

(Max.)

Poprzedni artykułI ty możesz pomóc…
Następny artykułGrzechy pieszych ukarane

Dodaj komentarz

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.

Wiadomości

Najnowsze komentarze

Galerie

Najbradziej popularne

Najnowsze

Klub Sportowy Jastrząb uroczyście świętował jubileusz 20-lecia. Był piłkarski turniej, mecz juniorów z oldboyami, odznaczenia i podziękowania dla najbardziej zasłużonych. W sobotnich uroczystościach uczestniczyli sportowi...

Popularne w ostatnich dniach

Najnowsze komentarze