Budujemy w sercu Skarżyska!

Nowoczesny budynek o nowatorskiej architekturze w doskonałym punkcie Skarżyska – to najważniejsze cechy naszej najnowszej inwestycji.

Budujemy mieszkania szyte na miarę

Marzysz o komfortowym mieszkaniu dopasowanym do Twoich potrzeb? To buduj z nami! Na 4 kondygnacjach zaprojektowano mieszkania o powierzchni od 38 do 70 m² – z przestrzenią, którą nasi projektanci dopasują do Twoich potrzeb.

Dla wygody mieszkańców każda klatka wyposażona będzie w nowoczesną windę, a w garażu znalazło się miejsce na komórki lokatorskie i rowerownie. Budynek przyjazny będzie dla osób niepełnosprawnych a o bezpieczeństwo zadba monitoring.

Wszystko w zasięgu ręki!

Doskonałe miejsce Skarżyska – blisko centrum (Starostwo Powiatowe, Centrum Handlowe Hermes, Miejskie Centrum Kultury). Lokalizacja daje możliwość, z jednej strony odpoczynku po dniu pracy (Park Miejski), z drugiej – okazję do korzystania z atrakcji jakie oferuje miasto.  Idealne skomunikowanie z resztą miasta a także miejscowościami ościennymi zapewnia bliskość przystanku MPK i dworca PKP. 

Infrastrukturę  budynku uzupełnią lokale usługowe – o powierzchni 40-230 m2, znajdujące się od strony Alei Tysiąclecia z bezpośrednim wejściem od ulicy. Duże witryny dadzą możliwość wyeksponowania działalności i zapewnią świetne miejsce na bezpośrednią reklamę.

Innowacyjne rozwiązania!

Budynek o nowoczesnej bryle z licznymi przeszkleniami a do tego cichy, ciepły i bezpieczny? Budujemy z najlepszych materiałów – ściany z ceramiki budowlanej typu WIENERBERGER, okna trzyszybowe na „ciepłym” profilu, nowoczesne videodomofony – dbamy o każdy detal. Myślimy o budynku nie jak o kolejnym produkcie, lecz miejscu życia naszych Klientów.

Masz więcej pytań? Zapraszamy do kontaktu z naszym doradcą!

Tel. 784 602 880

[email protected]

 

 

Dodaj komentarz

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.

Wiadomości

Najnowsze komentarze

Galerie

Najbradziej popularne

Najnowsze

Drodzy mieszkańcy, Jak wszyscy wiemy sytuacja jest wyjątkowa, samorząd Gminy Szydłowiec dokłada wszelkich starań, aby zachować ciągłość swojej działalności na rzecz mieszkańców. Pracujemy z pełnym...

Popularne w ostatnich dniach

Najnowsze komentarze