Bukmacher online – 3 powody, dla których warto obstawiać w internecie

Obecnie w Polsce licencję na organizowanie zakładów wzajemnych posiada niemal 20. bukmacherów, z których 11. aktywnie działa na rynku, a tylko jeden posiada wyłącznie punkty stacjonarne. Legalny bukmacher online niejednokrotnie może zaoferować więcej niż jego konkurencja w lokalach naziemnych, dlatego warto rozważyć obstawianie zakładów w internecie.

  1. Profity za założenie konta – PZBUK bonus powitalny
  2. Bukmacher online to możliwość obstawiania 24 h na dobę
  3. Aplikacja mobilna – oferta bukmachera dla zabieganych

Decydując się na usługi bukmachera online trzeba pamiętać, że każdy nich powinien posiadać pozwolenie z Ministerstwa Finansów na prowadzenie zakładów wzajemnych przez internet, a adres strony internetowej powinien kończyć się domeną .pl. W innym przypadku bukmacher działa nielegalnie, a za korzystanie z jego usług można zostać dotkliwie ukaranym.

Profity za założenie konta – PZBUK bonus powitalny

Bonus powitalny to element przyciągający najwięcej uwagi nowych graczy, szczególnie tych niedoświadczonych, którzy bukmachera wybierają po raz pierwszy. Im bardziej atrakcyjny jest bonus, tym większa szansa na pozyskanie nowych klientów, dlatego, np. u jednego z najmłodszych na rynku polskim bukmacherów PZBUK bonus powitalny opiewa na sumę aż 500 zł – bukmacher podwaja pierwszy depozyt maksymalnie do tej kwoty.

Bukmacher online to możliwość obstawiania 24 h na dobę

Strony internetowe bukmacherów nigdy nie zasypiają. Nie trzeba więc pilnować godzin otwarcia, jak ma to miejsce w przypadku punktów stacjonarnych, a zakłady można obstawiać o dowolnej godzinie i porze dnia lub nocy, w dowolny dzień, zawsze wtedy, kiedy tylko gracz ma na to czas i ochotę. Siedząc wygodnie w domowym fotelu przed ekranem komputera wystarczy wykonać szybki przelew zasilający konto i wykorzystać środki na kolejne zakłady. Bukmacher online to wygoda i komfort, której nie oferują punkty naziemne.

Aplikacja mobilna – oferta bukmachera dla zabieganych

Wielu bukmacherów idzie o krok dalej i rozszerza swoją działalność w sieci o możliwość korzystania z aplikacji mobilnej, dedykowanej urządzeniom przenośnym, np. smartfonom i tabletom. To nowość w branży bukmacherskiej, pierwsze aplikacje pojawiły się zaledwie kilkanaście miesięcy temu, jednak szybko podbiły serca zapalonych graczy. Możliwość obstawiania wyników wszędzie tam, gdzie gracz posiada połączenie z internetem, oraz stały dostęp do konta sprawia, że typerzy mają większą kontrolę nad postępami i przepływem gotówki, co z kolei prowadzi do częstszego korzystania z usług bukmachera.

Dodaj komentarz

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.

Wiadomości

Najnowsze komentarze

Galerie

Najbradziej popularne

Najnowsze

Utrzymujący się wysoki poziom zagrożenia bezpieczeństwa w ruchu drogowym w kraju, jak również na terenie garnizonu mazowieckiego spowodowany jest m.in nagminnym łamaniem obowiązujących przepisów...
W czwartek paliły się suche trawy w miejscowości Ostałówek. Popołudniowy pożar na nieużytkach rozprzestrzenił się na obszarze jednego ara. Płomienie ugasili strażacy z szydłowieckiej JRG.

Popularne w ostatnich dniach

Pożar suchych traw

Dla babć i dziadków

Ratujmy Wiesława!

Pożar w kotłowni

Najnowsze komentarze