Chcesz się wnętrzem chlubić? Zamów meble „Rubi”!

Meble dopasowane do indywidualnych potrzeb klienta, bogaty asortyment, nowoczesne – ponadczasowe rozwiązania – wszystko to swoim Klientom oferuje firma meblowa „Rubi”.

Meble na długi czas

Firma meblowa „Rubi” istnieje na rynku od 1995 roku, choć początki rodzinnego interesu sięgają 1978 r. – Firma została założona przez mojego ojca, który na początku wraz ze swoim szwagrem produkowali meble głównie na potrzeby rodziny i znajomych. Z biegiem lat firma nabierała doświadczenia w produkcji różnego rodzaju asortymentu galanterii drzewnej. Od początku funkcjonowania dbamy o to, aby zaprojektowane i wykonane przez nas meble były jak najlepiej dopasowane do indywidualnych potrzeb Klienta, cechowały się maksymalną funkcjonalnością i jakością, tak by cieszyły i spełniały swoją rolę przez długi czas – mówi Marek Karpeta, właściciel firmy.

Od kuchni po biuro

Specjalnością firmy „Rubi” są kuchnie. – Tworzymy meble dopasowane do stylu życia i możliwości każdego Klienta. Kuchnia jest miejscem, które stanowi niejako serce domu, skupia najbliższych i funkcjonuje w ich rytmie. Dostarczamy naszym klientom  nowoczesne, ponadczasowe rozwiązania, jednakże zawsze dopasowane do ich indywidualnych potrzeb – zapewnia właściciel.

Oprócz mebli kuchennych firma zajmuje się również produkcją mebli biurowych, łazienkowych, pokojowych. – Oferujemy produkty z drewna, płyt laminowanych, sklejki, oklein naturalnych i najbardziej popularne w ostatnim czasie – meble z frontami lakierowanymi w bardzo dużej ilości wzorów i kolorów. Nasze meble to nieodłączny element każdego wnętrza.

Ten pokaz slajdów wymaga włączonego JavaScript.

Nowoczesny design, profesjonalna kadra

Niezwykle istotne jest to, że firmę tworzą ludzie zaangażowani w swoją pracę. – Nasi eksperci udzielą Państwu profesjonalnych i niezbędnych porad. Zespół stolarzy wykona wspólnie Państwa wizję, a montażyści sfinalizują marzenia, które są podstawą naszego sukcesu, którym jest Państwa zadowolenie z wykonanej usługi – mówi M. Karpeta.

Mając na uwadze różne preferencje klientów oraz zmieniające się trendy w meblarstwie na bieżąco uaktualniamy naszą ofertę proponując nowe kolekcje. – Kompetentna kadra pracownicza czuwa nad tym, aby nasze meble były trwałe i niezawodne, a przy tym zapewniały wygodę i komfort użytkowania. Unikalne wzornictwo, wysoka jakość, dopracowanie szczegółów naszych produktów to idealna wizytówka naszych mebli. Podstawą naszego sukcesu jest Państwa zadowolenie z wykonanej usługi. Jest ono gwarancją właściwie dobranej oferty oraz jej rzetelnej realizacji – opowiada właściciel.

Dodaj komentarz

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.

Wiadomości

Najnowsze komentarze

Galerie

Najbradziej popularne

Najnowsze

Bus mercedes śmiertelnie przygniótł kierowcę... W Mokrej, w gminie Stąporków (pow. konecki) kursowy bus zderzył się z chryslerem. Bus przewrócił się na bok i śmiertelnie...
Dość nietypowe zjawisko można było zaobserwować dzisiaj (wtorek) około godz. 10.30 nad trasą S7 w Dobrucie. Nad tą ekspresową jezdnią, swobodnie fruwała sobie wielka blacha,...

Popularne w ostatnich dniach

Najnowsze komentarze