Czy kobiety sukcesu noszą biżuterię? Oto kilka wyznawanych przez nie zasad

W świecie biznesu od lat można spotkać przedsiębiorcze kobiety, które na równi z mężczyznami pną się po szczeblach kariery, a swój profesjonalizm podkreślają odpowiednim wizerunkiem. Zwykle postrzega się je jako osoby pewne siebie, oczekujące od życia samych pozytywnych wiadomości i wrażeń. Można je rozpoznać po stylizacji dopracowanej w każdym calu: idealnie skrojonej sukience, marynarce, a także twarzowej bluzce z materiałów najwyższej jakości. Nieodłącznym atrybutem pań odnoszących sukcesy jest też odpowiednio dobrana biżuteria, podkreślająca rangę zajmowanych przez nie stanowisk.

Delikatne dodatki będą idealnym uzupełnieniem codziennego stroju

Wiele publikacji na temat spotkań biznesowych i dress code’u obowiązującego w pracy mówi o tym, ze biżuteria w takich sytuacjach jest niewskazana, gdyż rozprasza rozmówcę w czasie negocjacji. Istnieją jednak rodzaje kosztowności, jakie można z powodzeniem zakładać nawet na bardzo oficjalne okazje. Zaliczamy do nich przede wszystkim drobne kolczyki i wisiorki, na przykład ze stali chirurgicznej, jak te dostępne w sklepie internetowym Gal-Art. Spokojnie możemy założyć bransoletki-celebrytki, które nie wydają żadnego dźwięku podczas poruszania dłonią, a jedynie delikatnie ją ozdabiają. Każda z nas chce czuć się piękna i pewna siebie, szczególnie podczas rozmowy o pracę czy spotkania z ważnym klientem. Dobrze dobrana biżuteria może nam w tym pomóc, dlatego nie należy z niej zupełnie rezygnować. Wystarczy tylko dopasować ją do ubioru oraz typu urody, a zyskamy zestaw zgodny z każdym biurowym dress code’em.

W pracy także można nosić perły. Trzeba tylko wiedzieć, jak je dobrać

Kosztowności z dodatkiem pereł są zazwyczaj odbierane jako wyznacznik statusu materialnego. Z tego względu nie zaleca się zakładania ich na rozmowę kwalifikacyjną albo spotkanie służbowe. Dotyczy to głównie ozdobnych kolii i naszyjników, jakie rzucają się w oczy od pierwszego momentu i mogą sprawić, że rozmówca nie odbierze nas tak, jak byśmy chciały. Za to spokojnie możemy nosić chociażby drobne kolczyki z perełkami. Doskonale podkreślą wytworny wygląd ekskluzywnego żakietu, eleganckiej sukienki czy klasycznej bluzki. Dobrym rozwiązaniem jest także biżuteria z pereł  w postaci bransoletki. Te kamienie szlachetne pasują każdej kobiecie: zarówno tej przebojowej, o duszy kierowniczki, jak i spokojniejszej, mającej romantyczne usposobienie. Możemy wybierać spośród klasycznych, mlecznych i beżowych odcieni oraz pereł o różnych kolorach. Te ostatnie spodobają się zwłaszcza paniom pragnącym zaakcentować swoją indywidualność.

(Materiał partnerski)

Dodaj komentarz

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.

Wiadomości

Najnowsze komentarze

Galerie

Najbradziej popularne

Najnowsze

W związku z zagrożeniem epidemiologicznym Miejski Ośrodek Pomocy Społecznej (dalej MOPS) w Szydłowcu informuje, że instytucja działa nadal i pracuje zgodnie z ustalonym czasem...
W ubiegłym tygodniu policjanci mazowieckiej grupy SPEED ujawnili ponad 160 wykroczeń na drogach naszego województwa, 109 z nich dotyczyła przekroczenia dopuszczalnej prędkości. Stróże prawa...

Popularne w ostatnich dniach

Najnowsze komentarze