Dealer narkotykowy w rękach policji

Policjanci z Radomia zatrzymali 29-latka podejrzanego o przestępczość narkotykową. W mieszkaniu mężczyzny ujawnili ponad 500 gramów amfetaminy i blisko 200 gramów marihuany. Na wniosek prokuratury mężczyzna został aresztowany na 3 miesiące. Grozi mu kara do 10 lat więzienia.

Kryminalni z radomskiej Policji zajmujący się zwalczaniem przestępczości narkotykowej, po wielotygodniowych działaniach zatrzymali 29-letniego mieszkańca Radomia. Do zatrzymania doszło na terenie miasta. Mężczyzna był już karany za posiadanie narkotyków. Po przeszukaniu mieszkania zatrzymanego policjanci ujawnili i zabezpieczyli ponad 500 gramów amfetaminy i blisko 200 gramów marihuany oraz kilka telefonów komórkowych.

Na wniosek prokuratury 29-latek został aresztowany na najbliższe 3 miesiące. Grozi mu kara do 10 lat więzienia.

Teraz śledczy dokładnie wyjaśniają okoliczności tej sprawy i sprawdzają źródło pochodzenia narkotyków. Jak zaznaczają, sprawa jest rozwojowa i nie wykluczają kolejnych zatrzymań.

 

Autor: asp. sztab. Kamila Adamska

Dodaj komentarz

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.

Wiadomości

Najnowsze komentarze

Galerie

Najbradziej popularne

Najnowsze

Pracownicy komunalnego wydziału zadbali o zimowe legowiska dla jeży. Te schronienia przed mrozem przygotowano na terenie parków w Szydłowcu.   Te specjalne miejsca zimowania dla...
Magistracki kalendarz na rok przyszły, ozdobią stare przedstawiające nasze miasto fotografie i zdjęcia sołectw, wchodzących w skład gminy Szydłowiec. - Podobnie jak w latach poprzednich,...

Popularne w ostatnich dniach

Najnowsze komentarze