Domowa atmosfera w Królestwie Przedszkolaka

Królestwo Przedszkolaka w Szydłowcu to pierwsze niepubliczne przedszkole w regionie. Od ośmiu lat edukuje i sprawuje opiekę nad maluchami, które w domowej i przyjaznej atmosferze czynią pierwsze kroki na drodze do samodzielności.
Jak trudne jest rozstanie małego dziecka z rodzicem – doświadczali tego każda mama i tata, których pociecha rozpoczynała przedszkolny etap w sowim życiu. W takiej sytuacji chcemy mieć pewność, że dziecko będzie odpowiednio zaopiekowane i bezpieczne, podczas gdy my jesteśmy zajęci innymi obowiązkami. Domową atmosferę, przyjazną dla malucha stwarza Królestwo Przedszkolaka przy ul. Radomskiej 2 w Szydłowcu.

 To pierwsze niepubliczne przedszkole w regionie, które działa od 2011 roku. Wieloletnie doświadczenie sprawia, że z roku na rok powiększa się grono zadowolonych rodziców, których dzieci uczęszczały do Królestwa Przedszkolaka.

Bo to prawdziwe królestwo dla malucha, z bogatą ofertą zajęć edukacyjnych i innych.

– Pomysł na stworzenie Królestwa Przedszkolaka dała moja mama Teresa Czarncka, która pracowała w podobnej placówce w Piasecznie a dziś jest właścicielem placówki. Ponieważ brakowało takiego miejsca w naszym mieście, postanowiliśmy wypełnić tą lukę. Dostaliśmy finansowe wsparcie na rozpoczęcie działalności – mówi Dominik Czarnecki, dyrektor Królestwa Przedszkolaka w Szydłowcu.

Po zmianie lokalu na większy, w grudniu ubiegłego roku, miejsce w przedszkolu ma 40 dzieci w dwóch grupach wiekowych (2,5-3-latki i 4,5-5-latki).
– Każdego dnia czeka na nich oprócz opieki wiele zajęć edukacyjnych. Co miesiąc organizujemy wycieczki bliższe i dalsze, w których biorą udział również rodzice. Odwiedzają nas teatrzyki, dając możliwość żywego obcowania z kulturą. To także miejsce doskonałe do zabawy – jako jedyne przedszkole w Szydłowcu mamy własne kuleczkowo z basenem pełnym piłek – zachęca właściciel dodając, że od nowego roku szkolnego podstawa programowa w wymiarze 5 godzin opieki nad dziećmi jest nieodpłatna.

Królestwo przedszkolaka zapewnia opiekę dzieciom codziennie od pon. do pt. w godz. 7.00 – 17.00, także w okresie wakacyjnym. Dzieciaki są tu zaopatrzone we wszystko – nie potrzeba kompletować wyprawki przedszkolnej, są tu niezbędne artykuły szkolne i higieniczne (za wyjątkiem szczoteczki i pasty do zębów, które rodzice zapewniają we własnym zakresie).

Zachęcamy i zapraszamy do skorzystania z oferty Królestwa Przedszkolaka.
Rekrutacji na nowy rok szkolny 2019/2020 już się rozpoczęła.
Tu możesz mieć pewność, że Twoje dziecko będzie bezpieczne i bez stresu przejdzie etap pierwszych kroków na drodze do samodzielności.
Tu jesteśmy !
Mapa Google
Radomska 2
26-500 Szydłowiec
Tel. 722 181 604
https://www.facebook.com/krolestwoprzedszkolaka.eu/

Dodaj komentarz

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.

Wiadomości

Najnowsze komentarze

Galerie

Najbradziej popularne

Najnowsze

Utrzymujący się wysoki poziom zagrożenia bezpieczeństwa w ruchu drogowym w kraju, jak również na terenie garnizonu mazowieckiego spowodowany jest m.in nagminnym łamaniem obowiązujących przepisów...
W czwartek paliły się suche trawy w miejscowości Ostałówek. Popołudniowy pożar na nieużytkach rozprzestrzenił się na obszarze jednego ara. Płomienie ugasili strażacy z szydłowieckiej JRG.

Popularne w ostatnich dniach

Najnowsze komentarze