Dostaną blisko 870 tys. złotych

Władze samorządowe mirowskiej gminy pozyskały blisko 870 tys. złotych, za które doposażą miejscowe podstawówki, a także sfinansują dodatkowe zajęcia dla uczniów.

– W miniony piątek, w Mazowieckiej Jednostce Wdrażania Programów Unijnych w Warszawie, wójt Artur Siwiorek oraz skarbnik gminy Mirów Bożena Kuźdub podpisali umowy na dofinansowanie projektu doposażenia placówek szkolnych z terenu naszej gminy. Na ten cel do gminnej kasy trafi 869.495,16 zł. Otrzymane środki zostaną przeznaczone na doposażenie pracowni, zajęcia dodatkowe oraz szkolenia personelu. Niebawem rozpocznie się realizacja projektu – poinformowali przedstawiciele Urzędu Gminy.

(Max.)

Poprzedni artykułPowstrzymali nietrzeźwego kierowcę
Następny artykułOkradali myjnie

Dodaj komentarz

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.

Wiadomości

Najnowsze komentarze

Galerie

Najbradziej popularne

Najnowsze

Utrzymujący się wysoki poziom zagrożenia bezpieczeństwa w ruchu drogowym w kraju, jak również na terenie garnizonu mazowieckiego spowodowany jest m.in nagminnym łamaniem obowiązujących przepisów...
W czwartek paliły się suche trawy w miejscowości Ostałówek. Popołudniowy pożar na nieużytkach rozprzestrzenił się na obszarze jednego ara. Płomienie ugasili strażacy z szydłowieckiej JRG.

Popularne w ostatnich dniach

Najnowsze komentarze