Drabinkowa rywalizacja

Najmłodsi szachiści rywalizowali w „turnieju drabinkowym”. Rozgrywki te ustalają wewnętrzny ranking zawodników klubu „Alternatywa”.

Na pierwszym tegorocznym treningu prowadzonym przez radomskiego trenera Jacka Sieczkowskiego, najmłodsi szachiści kontynuowali rozpoczęty w ubiegłym roku kalendarzowym „turniej drabinkowy”.

– Jest to rodzaj rozgrywek ustalający wewnętrzny ranking zawodników biorących w nim udział. Dla trenera i działaczy wyniki turnieju były zawsze cenną wskazówką do wytypowania najpilniejszych i najbardziej godnych wyróżnienia podopiecznych. Nagrodą w przeszłości były także skierowania na dofinansowane ze środków klubu wyjazdy wakacyjne i udział w organizowanych przez Polski Związek Szachowy kolonii „Wakacje z szachami” – poinformował Wojciech Bednarczyk prezes Zarządu K.S. ALTERNATYWA w Szydłowcu.

Na półmetku aktualnej edycji turnieju prowadzą:1. Jakub Sroka, 2. Julia Czajkowska i 3. Oskar Berus.Do podium pretendują Ksawery Dąbrowa i Wojtek Rogala.

(Max.)

Dodaj komentarz

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.

Wiadomości

Najnowsze komentarze

Galerie

Najbradziej popularne

Najnowsze

Wsparcie osób niepełnosprawnych, rozumiane jako wspomaganie ich możliwości indywidualnych jest zadaniem wymagającym trafnego rozpoznania potencjału dziecka. Polega ono również na organizowaniu warunków sprzyjających rozwojowi. Uczniowie...

Popularne w ostatnich dniach

Najnowsze komentarze