ELEKTROMONTER – oferta z 3.07.2019

0
8

WIZJĘ ZMIENIAMY W RZECZYWISTOŚĆ

Trakcja PRKiI S.A. jedna z największych spółek giełdowych, działających
w sektorze budownictwa infrastrukturalnego w tym kolejowego, drogowego oraz energetyki w Polsce.

W związku z dynamicznym rozwojem spółki oraz licznymi kontraktami realizowanymi na terenie kraju poszukujemy osób na stanowisko:

Elektromonter
Miejsce pracy: cała Polska

Opis stanowiska

  • Prace związane z budową, konserwacją i utrzymaniem infrastruktury energetycznej na kontraktach kolejowych (podstacje trakcyjne, linie zasilające, itd.) na terenie całego kraju;

  • Budowa kablowych i napowietrznych linii energetycznych nn i WN;

  • Realizacja bieżących zadań związanych z montażem urządzeń elektroenergetycznych, rozdzielnic, oświetlenia ulic.

Wymagania

  • Wykształcenie min. zawodowe, mile widziane o profilu elektrycznym lub elektroenergetycznym;

  • Mile widziane doświadczenie na stanowisku o podobnym zakresie zadań;

  • Brak przeciwwskazań zdrowotnych do pracy na wysokości;

  • Znajomość podstaw elektryki (uprawnienia SEP możliwe do zdobycia u pracodawcy);

  • Dyspozycyjność i gotowość do pracy poza miejscem zamieszkania;

  • Zaangażowanie w wypełnianiu powierzonych obowiązków;

Oferujemy

  • Umowę o pracę;

  • Transport z miejsca zamieszkania oraz zakwaterowanie w miejscu wykonywania robót;

  • Atrakcyjne warunki zatrudnienia i wynagrodzenia;

  • Bogaty pakiet świadczeń socjalnych (ubezpieczenie, prywatna opieka medyczna, karta Multisport, dofinansowania z Zakładowego Funduszu Świadczeń Socjalnych, bony świąteczne);

  • Możliwość zdobycia unikatowych doświadczeń i dalszego rozwoju zawodowego;

  • Współpracę z najlepszymi ekspertami w branży.

Aplikacje prosimy przesyłać na adres: [email protected]