Grupa „SPEED” jednak się przydaje [FILM]

Policjanci z mazowieckiej grupy „SPEED” zatrzymali kierującego, który volkswagenem na trasie S7 przekroczył dopuszczalną prędkość o 47 km/h. W miejscu gdzie obowiązywało ograniczenie do 120 km/h. Za swoje nieodpowiedzialne i niebezpieczne zachowanie, mężczyzna ukarany został mandatem.

Policjanci z grupy „SPEED” z Wydziału Ruchu Drogowego Komendy Miejskiej Policji w Radomiu w ubiegły weekend pełnili służbę na trasie S7 Radom-Grójec, reagowali na kierowców, którzy łamiąc rażąco przepisy ruchu drogowego stwarzali poważne zagrożenie dla innych podróżnych.

Bez wątpienia do grona piratów drogowych zalicza się kierujący volkswagenem. Pomiar prędkości, który przeprowadzili policjanci wyniósł 167 km/h, gdzie dopuszczalna prędkość to 120 km/h. Policjanci nie pozwolili na to, aby mężczyzna swoim nieodpowiedzialnym i niebezpiecznym zachowaniem zagrażał innym podróżnym i zatrzymali go do kontroli drogowej. Dla mundurowych ta kontrola drogowa mogła mieć tylko jedno zakończenie – nałożenie mandatu karnego, niestety prawo jazdy nie zostało zatrzymane bo kierujący nie posiadał uprawnień, za co również został ukarany mandatem. Pojazd którym się poruszał usunięto z drogi na koszt kierującego.

Głównym zadaniem policyjnej grupy SPEED jest zapewnianie bezpieczeństwa na drogach, reagowanie na rażące przypadki łamania prawa i eliminowanie piratów drogowych. Policjanci, którzy w weekend zatrzymali do kontroli kierującego volkswagenem z pewnością zrealizowali swoje zadania w 100 procentach.

1 KOMENTARZ

Dodaj komentarz

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.

Wiadomości

Najnowsze komentarze

Galerie

Najbradziej popularne

Najnowsze

Potwierdza to dzisiejszy komunikat szydłowieckiego PPIS, którego fragmenty prezentujemy poniżej: Komunikat Państwowego Powiatowego Inspektora Sanitarnego w Szydłowcu z dnia 27.03.2020 r. przedstawiający sytuację epidemiologiczną na...

Popularne w ostatnich dniach

Najnowsze komentarze

%d bloggers like this: