Grupa SPEED podsumowała kolejny tydzień

Ponad 530 ujawnionych wykroczeń, 344 przekroczenia prędkości, w tym 8 kierujących, którzy przekroczyli prędkość powyżej 50 km/h na obszarze zabudowanym, 471 nałożonych mandatów, 28 zatrzymanych dowodów rejestracyjnych – to efekty pracy policjantów z mazowieckiej grupy SPEED z ostatniego tygodnia.

W lipcu 2019 roku na Mazowszu powstała grupa SPEED. Grupa ta ma na celu przeciwdziałać niebezpiecznym zachowaniom na drodze, a tym samym zapewnić bezpieczeństwo wszystkim uczestnikom ruchu drogowego. Doświadczeni policjanci grupy SPEED mają zwracać uwagę na karygodne zachowania na drodze i być wszędzie tam, gdzie dochodzi do nielegalnych wyścigów oraz notorycznego przekraczania prędkości.

Przez ostatni tydzień (10-16 luty) policjanci ujawnili 531 wykroczeń popełnionych przez kierujących, z czego 344 to przekroczenia prędkości, w tym 8 kierujących, którzy przekroczyli prędkość powyżej 50 km/h na obszarze zabudowanym. Zatrzymali też 28 dowodów rejestracyjnych oraz 11 praw jazdy.

Źródło: Mazowiecka Policja

Dodaj komentarz

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.

Wiadomości

Najnowsze komentarze

Galerie

Najbradziej popularne

Najnowsze

Drodzy mieszkańcy, Jak wszyscy wiemy sytuacja jest wyjątkowa, samorząd Gminy Szydłowiec dokłada wszelkich starań, aby zachować ciągłość swojej działalności na rzecz mieszkańców. Pracujemy z pełnym...

Popularne w ostatnich dniach

Najnowsze komentarze