Jakie są standardy higieniczne w toaletach publicznych?

Każdego dnia, większość osób ma okazję korzystać z toalet publicznych. Mogą one lokalizować się w zakładzie pracy, restauracji, uczelni, placówkach medycznych oraz innych miejscach, które odwiedzamy codziennie. W każdej z tych toalet muszą zostać spełnione odgórne zasady sanitarno-higieniczne. Poza tym, iż owe miejsca powinny charakteryzować się czystością, muszą one być dodatkowo zgodne z przepisami i odpowiednio wyposażone. Jako użytkownik tego rodzaju pomieszczeń, każdy z osobna, wymaga chociaż podstawowych akcesoriów higienicznych. Właśnie z tego względu powstała marka Losdi, aby wyjść naprzeciw bieżącym wymaganiom.

Podstawowe standardy toalet

Dbałość o schludny wygląd toalety jest kwestią priorytetową. Każda z nich posiada inny układ, rozmieszczenie oraz design. Wyposażenie toalet publicznych powinno być wykonane z najwyższej jakości, profesjonalnych materiałów. Trwałość produktów, zaowocuje w wyglądzie oraz czasie przez jaki będziemy mogli go użytkować. Pełna funkcjonalność potrafi dodać komfortu z korzystania oraz satysfakcję z owych produktów.

Ręczniki papierowe – wskazane, a zarazem higieniczne

W toaletach publicznych nie ma możliwości stosowania ręczników wielokrotnego użytku. Poukładane ręczniki papierowe w koszyczku, także nie prezentują się atrakcyjnie. Najbardziej profesjonalnie wyglądają dozujące pojemniki plastikowe. W tym też celu stworzono pojemnik na ręczniki papierowe ECO-LUXE Losdi. Jest on dostępny w dwóch klasycznych kolorach: bieli oraz czerni. Jego designerski wygląd jest charakterystyczny dla nowej linii ECO-LUXE. Tworzywo ABS to materiał z którego jest wykonany. Charakteryzuje się on bardzo dużą wytrzymałością. Ręczniki papierowe z oferty Higieniczny.pl, są jednym z najbardziej popularnych opcji osuszania rąk w toaletach publicznych. Do pojemnika na ręczniki papierowe ECO-LUXE mieści się aż 600 sztuk listków ręcznikowych. Jest to satysfakcjonująca ilość, w przypadku placówek o dużym natężeniu użytkowania.

Wydajne użytkowanie papieru toaletowego – w pełnym ładzie i porządku

Nieodłącznym elementem toalet publicznych jest dozownik na papier toaletowy. Pojemnik na papier toaletowy ECO-LUXE Losdi jest wytworzony z najwyższej jakości tworzywa ABS w możliwym do wyboru kolorze białym, bądź też czarnym. Pozwala on na kontrolowane dozowanie ilości pobieranego papieru. Dozownik jest dużych rozmiarów, dzięki czemu pozwala na umieszczeni w nim rolki o szerokości 210mm oraz średnicy 220mm. Maksymalna średnica kaniuli wynosi 45mm. Są to silnie konkurencyjne parametry, które już zachwycają nowych użytkowników. Ponadczasowe pofałdowania w obudowie dodają charakteru i tworzą jego unikalny styl.

Miejsce dla kosmetyków przeznaczonych do utrzymywania higieny osobistej dłoni

Podstawowym wyposażeniem toalet publicznych są dozatory mydła. Dozownik do mydła ECO-LUXE Losdi jest w stanie pomieścić litr mydła w płynie. Jest on wielokrotnego użytku, dzięki czemu gwarantuje długoterminowe użytkowanie. Dozowany jest 1 mililitr produktu przy jednym naciśnięciu. Dodatkowym atutem jest zawór niekapiący. Chroni on kosmetyk, przed jego zmarnowaniem się. Zewnętrzna obudowa stworzona jest z tworzywa ABS w kolorze białym oraz czarnym. Do dozownika marki Losdi możliwe jest wprowadzenie swojego produktu. A mianowicie, może to być:

● mydło pielęgnacyjne,
● mydło kosmetyczne,
● mydło antybakteryjne,
● mydło dezynfekcyjne.

Unikalna marka, wysokie standardy i najwyższej klasy produkty

Renomowana marka Losdi korzystając z wieloletniego doświadczenia postanowiła usprawnić mechanizmy higieniczne w publicznych toaletach. Silnie konkurencyjna cena, za produkty wysokiej jakości, gwarantuje pełne zadowolenie użytkowników. Duże objętości dozowników, są specjalistycznie stworzone, z myślą o profesjonalnym wyposażeniu toalet publicznych. Nowe oblicze marki jest nastawione na sukces poprzez wysokiej klasy renomę i unikalność.

(Artykuł sponsorowany)

Dodaj komentarz

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.

Wiadomości

Najnowsze komentarze

Galerie

Najbradziej popularne

Najnowsze

Drodzy mieszkańcy, Jak wszyscy wiemy sytuacja jest wyjątkowa, samorząd Gminy Szydłowiec dokłada wszelkich starań, aby zachować ciągłość swojej działalności na rzecz mieszkańców. Pracujemy z pełnym...

Popularne w ostatnich dniach

Najnowsze komentarze