Jubileuszowy bieg w Sadku, nagrody pieniężne czekają

0
107

Oprócz biegu na 10 km, będą także krótsze dystanse dla dzieci i młodzieży. Dla uczestników czerwcowej, niedzielnej imprezy przygotowano również rodzinny festyn.
 Ta sportowo-rekreacyjna impreza odbędzie się w szydłowieckim Sadku, w niedzielę 30 czerwca . – Zapraszamy wszystkich miłośników biegania na XXX edycję Ogólnopolskiego Biegu Ulicznego w Sadku. Dla najlepszych biegaczy przewidziane są atrakcyjne nagrody. Imprezie towarzyszył będzie festyn rodzinny – grill, stoiska z ciastami i napojami, a także darmowe dmuchańce dla dzieci. Po zakończeniu biegu odbędzie się zabawa taneczna – zachęcają organizatorzy

Zapisy prowadzone będą w dniu biegu w Publicznej Szkole Podstawowej w Sadku – w godz. 11.30 – 12.55 do biegów w kategoriach wiekowych, w godz. 11.30 – 15.45 do biegu głównego, na 10 km. Zawodnicy od 16 roku życia rywalizują ze sobą w biegu głównym na 10.000 metrów. Na dystansach od 60 do 1000 metrów rywalizują dzieci od 4 do 15 lat.

Dla pierwszych 100 osób na mecie organizator zapewnia medale, a zdobywcy trzech pierwszych miejsc (w kategorii kobiet i mężczyzn) otrzymają puchary i nagrody pieniężne. Zdobywcy trzech pierwszych miejsc w poszczególnych kategoriach wiekowych również otrzymają nagrody.

(Max.)

Dodaj komentarz

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.