Juniorzy młodsi GKS „Oronki” Orońsko awansowali

Juniorzy młodsi GKS „Oronki” awansowali do pierwszej ligi radomskiej. Piłkarze z orońskiego klubu, jako jedyni wygrali wszystkie swoje mecze.

 Jesienią o awans do pierwszej ligi radomskiej rywalizowało sześć drużyn: AS Radomiak Radom, Proch Pionki, GKS Orzeł Wierzbica, KS Jastrząb, Iskra Zbrosza Duża i GKS „Oronka”

– Każdy zespół w minionym sezonie rozegrał po dziesięć spotkań (mecz i rewanż). Podopieczni trenera Kamila Śledzia awans zapewnili sobie w pięknym stylu z przewagą 12 punktów nad drugim w tabeli Prochem Pionki. Zespół z Orońska wygrał wszystkie dziesięć spotkań i zakończył rundę z bilansem bramkowym 57:12 – poinformowali przedstawiciele „Oronki”.

W jesiennej rundzie najskuteczniejszymi zawodnikami z orońskiego klubu byli: Filip Patyna Patryk Spławiec, którzy strzelili po 12 bramek.

 

 

 

(Max.)

Dodaj komentarz

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.

Wiadomości

Najnowsze komentarze

Galerie

Najbradziej popularne

Najnowsze

W związku z zagrożeniem epidemiologicznym Miejski Ośrodek Pomocy Społecznej (dalej MOPS) w Szydłowcu informuje, że instytucja działa nadal i pracuje zgodnie z ustalonym czasem...
W ubiegłym tygodniu policjanci mazowieckiej grupy SPEED ujawnili ponad 160 wykroczeń na drogach naszego województwa, 109 z nich dotyczyła przekroczenia dopuszczalnej prędkości. Stróże prawa...

Popularne w ostatnich dniach

Najnowsze komentarze