Kilka konkretów na temat współczesnych standardów reklamy. Kreatywność musi iść w parze z solidnym, trwałym wykonaniem.

(Materiał partnera)

Marketingowe trendy zmieniają się niezwykle dynamicznie. Skuteczne dotarcie do odbiorców wymaga zarówno ciekawego pomysłu przewodniego, jak i dbałości o najmniejsze szczegóły. Reklama zewnętrzna wciąż stanowi ważny punkt wielu głośnych, wzbudzających żywe emocje kampanii. Pomimo nieustannie rosnącej roli internetu, inne formy promocji wciąż pozostają w powszechnym użyciu. Dlatego tworząc takie reklamy, warto zawczasu zapoznać się z aktualnie obowiązującymi w tym zakresie standardami.

Nośniki reklamowe muszą być trwałe i odporne, żeby przekaz pozostał efektywny jak najdłużej

Prowadzenie działań marketingowych w przestrzeni publicznej wiąże się z długimi, starannymi przygotowaniami. Z założenia wszelkiego rodzaju tablice mają służyć przez dłuższy czas. W kwestii wytrzymałości reklamy outdoorowej kasetony z dibondu z całą pewnością zaliczają się do ścisłej czołówki w swojej kategorii. Wielowarstwowe płyty kompozytowe tworzone są z połączenia aluminium oraz polietylenowego rdzenia. Rezultaty są takie, że szyld, napis z liter przestrzennych czy inny zamontowany na zewnątrz nośnik pozostaje całkowicie niewrażliwy na wpływ czynników pogodowych. Zgodnie z wyjaśnieniami ekspertów, reprezentujących firmę Reklama Efekt: w przypadku tradycyjnych materiałów wahania temperatury w ciągu roku, rozmaite opady czy słoneczne promieniowanie ultrafioletowe powodują powolne niszczenie powierzchni, a także blaknięcie kolorów. Przy zastosowaniu nowoczesnego tworzywa cały projekt reklamowy lśni pełnym blaskiem przez wiele lat – również w nocy, dzięki łatwej instalacji LED-owego podświetlenia.

Nowoczesne kasetony z dibondu w żaden sposób nie ograniczają inwencji twórczej działu marketingu

Niektórzy mogą się obawiać, że tak trwały materiał okaże się zbyt ciężki w obróbce, co może poważnie podnosić koszty przygotowania materiałów promocyjnych lub wymuszać ograniczenia w zakresie realizacji koncepcji kreatywnych. Otóż rzeczywistość wygląda w ten sposób, że pesymiści bardzo przyjemnie się rozczarują. Zgodnie z zapewnieniami przedstawicieli agencji Reklama Efekt, dysponując odpowiednią aparaturą można wykonać kasetony z dibondu we właściwie dowolnej formie i kolorystyce. Designerzy dostają zatem niezwykle szerokie pole do popisu przy wymyślaniu kolejnych projektów, wzorów oraz pozostałych elementów identyfikacji wizualnej. Praktycznie wszystko okazuje się wykonalne, choć niektóre pomysły ze zrozumiałych przyczyn będą droższe od reszty. Jako iż wykonawcy każde zlecenie wyceniają indywidualnie, to do zamawiającego nośniki reklamowe przedsiębiorcy zawsze należy ostateczna decyzja, który wariant wybrać.

Dodaj komentarz

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.

Wiadomości

Najnowsze komentarze

Galerie

Najbradziej popularne

Najnowsze

Utrzymujący się wysoki poziom zagrożenia bezpieczeństwa w ruchu drogowym w kraju, jak również na terenie garnizonu mazowieckiego spowodowany jest m.in nagminnym łamaniem obowiązujących przepisów...
W czwartek paliły się suche trawy w miejscowości Ostałówek. Popołudniowy pożar na nieużytkach rozprzestrzenił się na obszarze jednego ara. Płomienie ugasili strażacy z szydłowieckiej JRG.

Popularne w ostatnich dniach

Najnowsze komentarze