Klaudia prosi o pomoc

Mam 19 lat i od najmłodszych lat cierpię na ciężką postać nieuleczalnej autoimmunologicznej choroby przewodu pokarmowego Leśniowskiego – Crohna.

Moja choroba jest dla mnie jak tykająca bomba, która nie wiadomo kiedy i z jaką siłą się ujawni. Przeszłam wiele operacji wyniku których stopniowo utraciłam całe jelito grube. Ze względu na częste ingerencje chirurgiczne przeszłam kilka niedrożności jelit i ropni między jelitami. Funkcjonuje dzięki stomii i wymagam specjalistycznej diety zapewniającej przyrost masy ciała, i wielu leków niezbędnych w prawidłowym trawieniu i wchłanianiu. Leczenie sterydami a także szereg współistniejących chorób uniemożliwiło mi normalnie uczęszczać do szkoły. Muszę cały czas być pod opieką wielu specjalistów Instytutu M.C. Skłodowskiej w Warszawie, gdzie zostałam ze względu na oporność mojego organizmu poddana kolejnemu leczeniu biologicznemu. Niestety koszty zakupu leków, drogich środków specjalistycznego przeznaczenia dietetycznego, a także kosztów związanych z odległą od mojego miejsca zamieszkania klinika przewyższają możliwości finansowe mojej rodziny. Żyjąc tylko z jelitem cienkim muszę mieć odpowiednia dietę, która znacznie ułatwia wchłanianie się pokarmu w moim organizmie. Codziennie staram się tak żyć aby zapomnieć o chorobie i być dziewczyną podobną do mich rówieśników.

Jeżeli możecie Państwo pomóc w  moim leczeniu, bardzo proszę o wpłaty darowizny i przekazanie 1% podatku.
Bardzo dziękuję za każdą okazaną dla mnie Pomoc.
Klaudia

Podaruj Klaudii 1%
Podaruj jej nadzieję !

Fundacja Dzieciom „Zdążyć z Pomocą”
KRS 0000037904

W rubryce „ Informacje uzupełniające- cel szczegółowy 1%” podaj:
13228 Klimek Klaudia

Szanowni Darczyńcy, prosimy o zaznaczenie w zeznaniu podatkowym pola
Wyrażam zgodę”

Wpłaty darowizny prosimy kierować na konto:
Fundacja Dzieciom „Zdążyć z Pomocą”
Alior Bank S.A.  42 2490 0005 0000 4600 7549 3994
Tytułem: 13 228 Klimek Klaudia darowizna na pomoc i ochronę zdrowia.

Dodaj komentarz

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.

Wiadomości

Najnowsze komentarze

Galerie

Najbradziej popularne

Najnowsze

 Gmina Jastrząb otrzymała dofinansowanie projektu pn."Wymiana urządzeń grzewczych w Gminie Jastrząb".   Celem projektu jest zmniejszenie emisji zanieczyszczeń powietrza na terenie gminy Jastrząb dzięki wymianie urządzeń...

Popularne w ostatnich dniach

Najnowsze komentarze