Klubowe 20-lecie. Odznaczenia, turniej i zabawa na molo

Klub Sportowy Jastrząb uroczyście świętował jubileusz 20-lecia. Był piłkarski turniej, mecz juniorów z oldboyami, odznaczenia i podziękowania dla najbardziej zasłużonych.

W sobotnich uroczystościach uczestniczyli sportowi działacze, lokalne władze samorządowe i sympatycy jastrzębskiego klubu. Gościem tego sportowego święta by również Sławomir Pietrzyk z Radomskiego Okręgowego Związku Piłki Nożnej.

Najpierw na „Orliku” odbyły się rozgrywki w ramach IV Turnieju o puchar proboszcza i wójta gminy Jastrząb. – Wygrała drużyna TKKF Jastrząb. Kolejne miejsca w turniejowej czołówce zajęli: Nosacze Futbolu (II) i Team Herka ( III). Najlepszym strzelcem został Andrzej Szyszka. Najlepszy zawodnik, to Aleksander Szyszka, a bramkarz – Mateusz Kozera.

Na trawiastym boisku rozegrano również mecz oldboyów KS Jastrząb z juniorami tego klubu. Lepsi okazali się starsi piłkarze, wygrywając 5:2. A po odznaczeniach i podziękowaniach dla najbardziej zasłużonych dla jastrzębskiego klubu, odbył się mecz ligowy (klasy B) KS Jastrząb – Zorza Kowala. Jastrzębska drużyna wygrała 3:2.

– Z okazji 20-lecie Klubu Sportowego w Jastrzębiu, chciałbym życzyć zawodnikom, zarządowi oraz sympatykom KS-u kolejnych jubileuszy, zwycięstw oraz zdrowia. Dziękuję wszystkim zaangażowanym w życie klubu za wkład w jego rozwój. Szczególne podziękowania należą się Wojciechowi Warso, bez którego nie byłoby tego klubu – podkreślił Andrzej Bracha, wójt gminy Jastrząb.

Dziękując za wyróżnienia i słowa uznania, prezes KS Jastrząb, Wojciech Warso, nie ukrywał, że zawodnicy, kibice i działacze marzą o awansie i powrocie ich piłkarskiej drużyny do A klasy.

– Ze swojej strony chciałbym zadeklarować, że gmina nadal będzie wspierać klub. „Orlik” okazał się bardzo dobrą inwestycją, a w planach mamy budowę budynku klubowego wraz z szatniami – dodał wójt.

W klubowym budynku nad zalewem zorganizowano poczęstunek dla zaproszonych gości. A na jastrzębskim molo odbyła się zabawa taneczna dla wszystkich…

Odznaczenia i nagrody

Najbardziej zasłużonych uhonorowano odznaczeniami piłkarskiego związku.

Odznaczenia i nagrody wręczali Sławomir Pietrzyk, prezes zarządu Radomskiego Okręgowego Związku Piłki Nożnej oraz Sławomir Michałkiewicz członek zarządu KS Jastrząb. Oprócz złotej odznaki honorowej Mazowieckiego Związku Piłki Nożnej, Wojciech Warso od prezesa ROZPN otrzymał pamiątkową paterę.

Wojciech Warso – otrzymał złotą odznakę MZPN

Krzysztof Szyszka – otrzymał srebrną odznakę MZPN

Anita Gołosz – otrzymała złotą odznakę ROZPN

Kamil Warso – otrzymał srebrną odznakę ROZPN

Andrzej Bracha – otrzymał srebrną odznakę ROZPN

Mateusz Figarski- otrzymał srebrną odznakę ROZPN

Ireneusz Matyszczak – otrzymał srebrną odznakę ROZPN

Arkadiusz Winecki – otrzymał brązową odznakę ROZPN

Damian Gołosz – otrzymał brązową odznakę ROZPN

Dawid Zielonka – otrzymał brązową odznakę ROZPN

Janusz Książek – otrzymał brązową odznakę ROZPN

Łukasz Oczkowicz – otrzymał brązową odznakę ROZPN

 

Fot. (Archiwum organizatorów)

 

Dodaj komentarz

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.

Wiadomości

Najnowsze komentarze

Galerie

Najbradziej popularne

Najnowsze

Popularne w ostatnich dniach

Najnowsze komentarze