Kobiece święta w towarzystwie książek

Święta to czas, w którym w końcu można chwilę odetchnąć. Po wielu przygotowaniach i długich godzinach spędzonych na sprzątaniu, pieczeniu i gotowaniu jedynym czego oczekujemy jest chwila spokoju. Z pomocą może przyjść serial, ulubiony sport czy spacer. Są jednak takie dni kiedy towarzyszem będzie książka! 

 

  • Romantycznie i świątecznie

 

Jeżeli kochasz historie o miłości ale bez fajerwerków i lukrowej posypki to warto przeczytać „Bądź moim światłem” Agaty Przybyłek. Książka opowiada o Magdzie, która przypadkiem spotyka pewnego intrygującego mężczyznę. Problem polega jednak na tym, że ma męża i staje przed trudnym wyborem.

Na święta ale w nieco mniej świątecznej scenerii polecamy polską autorkę, która odniosła ostatnimi czasy wielki sukces. „Katarzyna Michalak – Zagubiona” to historia oparta na faktach. W książce nieustannie przewija się miłość i trudności z humorem i codziennym życiem. Warto po nią sięgnąć.

 

  • Gorąco i namiętnie

 

Z pewnością nieraz miałaś okazję zobaczyć w księgarni książkę E.L.James „Pięćdziesiąt twarzy Greya”. Polska ma swoją trylogię „365 dni”, która kipi od emocji i namiętności. Jeżeli lubisz erotyki przeplatane szybką akcją to książki Blanki Lipińskiej z pewnością przypadną Ci do gustu. To historia, która opowiada o dziewczynie porwanej przez mafioza. Z czasem ich relacje pogłębiają się, a temat tabu przestaje istnieć.

Kolejną propozycją z gatunku literatury erotycznej jest „Gliniarz”. To historia o samotnej bibliotekarce, która składa propozycję pewnemu policjantowi – ma zostać ojcem jej dziecka. Czysty układ. Sytuacja jednak zdaje się nie być tak prosta jak się mogło wydawać.

 

  • Ambitnie i zgodnie z prawem

 

Warszawa, środek dnia, Mordor. W samym jego sercu mieści się jedna z najlepszych kancelarii adwokackich Żelazny & McVay. Swoją aplikację zaczyna tam właśnie Kordian Oryński. Przejęty swoją pierwszą pracą w tak renomowanej firmie nie zdaje sobie sprawy jak wiele trudności go czeka. Staje na drodze Joanny Chyłki – bezkompromisowej prawniczki, która nie przegrała żadnej sprawy. Oboje będą bronili psychopaty, który zabił dwoje ludzi i 10 dni siedział z nimi w mieszkaniu. Czy aby na pewno jest winny ich śmierci? A może to tylko zbieg okoliczności? Otwórz „Kasację” i wsiąknij na dłużej w prawniczy świat pełen zwrotów akcji, tajemnic i walki o sprawiedliwość. Przed Tobą długa droga bo seria liczy już 10 tomów. Remigiusz Mróz i jego książki nie pozwalają o sobie zapomnieć. Przejrzyj więc bogaty zbiór literatury, która wyszła spod jego pióra.

Zdecydowałaś już z kim wybierzesz się w podróż? Romantyczne i pachnące piernikami święta w towarzystwie książek obyczajowych? Albo kogo tym razem wybroniła Joanna Chyłka? Nic nie stoi na przeszkodzie byś zdecydowała się na każdą z tych książek. Bohaterowie z pewnością zafundują Ci emocjonalny rollercoaster.

(Artykuł sponsorowany)

Dodaj komentarz

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.

Wiadomości

Najnowsze komentarze

Galerie

Najbradziej popularne

Najnowsze

W związku z zagrożeniem epidemiologicznym Miejski Ośrodek Pomocy Społecznej (dalej MOPS) w Szydłowcu informuje, że instytucja działa nadal i pracuje zgodnie z ustalonym czasem...
W ubiegłym tygodniu policjanci mazowieckiej grupy SPEED ujawnili ponad 160 wykroczeń na drogach naszego województwa, 109 z nich dotyczyła przekroczenia dopuszczalnej prędkości. Stróże prawa...

Popularne w ostatnich dniach

Najnowsze komentarze