Konrem MET z Jastrzębia – innowacje dla przemysłu

KONREM MET to nowoczesna firma, która specjalizuje się w usługach dla przemysłu. Na każdym etapie projektu – od pomysłu aż po jego realizację, pracownikom oraz właścicielom firmy przyświeca jedna myśl: ma być perfekcyjnie i solidnie.

Konrem MET to firma z blisko 30-letnim doświadczeniem. Główna siedziba Konrem MET mieści się w Jastrzębiu (powiat szydłowiecki). Obecnie firma posiada oddziały w Warszawie i drugi w Ożarowie, do którego rozpoczął się niedawno proces rekrutacyjny. Firma aktualnie liczy około 120 pracowników, wśród których znajdują się zarówno pracownicy wykonawczy, pracujący na obiektach oraz specjaliści w zakresie mechaniki, elektryki i automatyki.

Działania firmy KONREM MET skupiają się na 3 obszarach:

MECHANIKA:

  • remonty i modernizacje linii i urządzeń technologicznych według założeń klienta lub ze wsparciem technicznym (audyt)

  • projekty i budowa linii i urządzeń technologicznych

  • produkcja urządzeń technologicznych oraz części zamiennych

  • budynki i budowle przemysłowe

ENERGETYKA:

  • remonty i modernizacje instalacji elektroenergetycznych według założeń klienta lub ze wsparciem technicznym (audyt)

  • projekty instalacji i sieci elektroenergetycznych

  • budowa i remonty obiektów elektroenergetycznych

TELETECHNIKA:

  • remonty i modernizacje układów sterowania

  • projekty i wizualizacje systemów nadrzędnych (systemy SCADA)

  • projekty i realizacje automatyki przemysłowej oraz urządzeń kontrolno-pomiarowych

Firma oferuje zarówno standardowe, jak i nietypowe rozwiązania oparte na indywidualnych potrzebach, nie tylko w zakresie projektowania i produkcji, ale też wsparcia technicznego. Zespół wykwalifikowanych pracowników zapewnia odpowiednie doradztwo techniczne we wszystkich kwestiach związanych z produktem.

Wieloletnie doświadczenie pozwala firmie na projektowanie i tworzenie przenośników lub pakowaczek do konfekcjonowania produktów oraz budowanie kompletnych linii produkcyjnych czy też realizację różnego rodzaju obiektów.

Konrem MET wykonuje specjalistyczne projekty i realizacje dla największych firm w Polsce. Wśród klientów można wymienić grupę Cech S.A., dla której wykonana została, m.in. modernizacja układu paletyzacji soli sypkiej z wykorzystaniem robota, Elektrociepłownię Siekierki w Warszawie, dla której zmodernizowano rozmrażalnię wagonów czy Zakłady Chemiczne Siarkopol Tarnobrzeg sp. z o.o. z modernizacją rozdzielni 110kV w stacji GPZ-1.

Wysoka jakość realizacji to standard, który potwierdza również wdrożony Zintegrowany System Zarządzania Jakością ISO 9001:2008, ważny w zakresie: projektowania, produkcji i serwisu linii technologicznych i automatyki przemysłowej, konstrukcji stalowych i budowania budowli przemysłowych. Certyfikaty podkreślają główne założenia firmy, która oprócz doskonalenia jakości wykonywanych towarów i usług dba również o środowisko naturalne oraz bezpieczeństwo swoich pracowników i podwykonawców.

– Tym, co jest dla nas najważniejsze jest budowanie długofalowych relacji biznesowych, dlatego też wśród naszych kontrahentów niemalże co roku pojawiają się często te same firmy, które cenią nasze doświadczenie i indywidualne podejście do powierzonego zadania. Jest to dla nas ogromne wyróżnienie, gdy za każdym razem otrzymujemy pozytywne referencje – mówi Radosław Figarski, prezes spółki Konrem MET.
– Stąd też bierze się w naszej firmie nacisk na wymianę wiedzy i poszanowanie tradycyjnych wartości, takich jak: solidność, jakość, lojalność, otwartość czy współpraca. Razem tworzymy zespół, który potrafi sprawnie, często pod presją czasu, wykonać każde powierzone nam zadanie – podkreśla Figarski.

Dynamiczny rozwój firmy w ostatnich latach pozwala na tworzenie nowych miejsc pracy zarówno w głównej siedzibie firmy, jak i w jej oddziałach. Prowadzona jest stała rekrutacja pracowników na stanowiska: inżynier projektu, konstruktor – mechanik, monter izolacji przemysłowych, brygadzista ślusarz – monter, elektryk, monter konstrukcji stalowych czy spawacz TIG; MIG/MAG; 11. Aplikować można zarówno za pośrednictwem strony www.konrem.pl/kariera lub przesyłając CV bezpośrednio na maila [email protected].

O pracę mogą starać się zarówno doświadczeni specjaliści, jak i absolwenci uczelni oraz szkół zawodowych. Szukamy osób które chcą rozwijać się, poszerzać wiedzę i zdobywać nowe umiejętności. Stworzyliśmy w firmie autorski program transferu wiedzy oparty o współpracę młodych stażem pracowników z doświadczonymi seniorami. Zależy nam, aby każdy z naszych pracowników posiadał równie wysokie kompetencje – mówi Radosław Figarski.

Konrem MET sp. z o.o. , ul. Szydłowiecka 150 B, 26-502 Jastrząb   www.konrem.pl

Dodaj komentarz

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.

Wiadomości

Najnowsze komentarze

Galerie

Najbradziej popularne

Najnowsze

Wsparcie osób niepełnosprawnych, rozumiane jako wspomaganie ich możliwości indywidualnych jest zadaniem wymagającym trafnego rozpoznania potencjału dziecka. Polega ono również na organizowaniu warunków sprzyjających rozwojowi. Uczniowie...

Popularne w ostatnich dniach

Najnowsze komentarze