Konrem MET z Jastrzębia – innowacje dla przemysłu

0
8

KONREM MET to nowoczesna firma, która specjalizuje się w usługach dla przemysłu. Na każdym etapie projektu – od pomysłu aż po jego realizację, pracownikom oraz właścicielom firmy przyświeca jedna myśl: ma być perfekcyjnie i solidnie.

Konrem MET to firma z blisko 30-letnim doświadczeniem. Główna siedziba Konrem MET mieści się w Jastrzębiu (powiat szydłowiecki). Obecnie firma posiada oddziały w Warszawie i drugi w Ożarowie, do którego rozpoczął się niedawno proces rekrutacyjny. Firma aktualnie liczy około 120 pracowników, wśród których znajdują się zarówno pracownicy wykonawczy, pracujący na obiektach oraz specjaliści w zakresie mechaniki, elektryki i automatyki.

Działania firmy KONREM MET skupiają się na 3 obszarach:

MECHANIKA:

  • remonty i modernizacje linii i urządzeń technologicznych według założeń klienta lub ze wsparciem technicznym (audyt)

  • projekty i budowa linii i urządzeń technologicznych

  • produkcja urządzeń technologicznych oraz części zamiennych

  • budynki i budowle przemysłowe

ENERGETYKA:

  • remonty i modernizacje instalacji elektroenergetycznych według założeń klienta lub ze wsparciem technicznym (audyt)

  • projekty instalacji i sieci elektroenergetycznych

  • budowa i remonty obiektów elektroenergetycznych

TELETECHNIKA:

  • remonty i modernizacje układów sterowania

  • projekty i wizualizacje systemów nadrzędnych (systemy SCADA)

  • projekty i realizacje automatyki przemysłowej oraz urządzeń kontrolno-pomiarowych

Firma oferuje zarówno standardowe, jak i nietypowe rozwiązania oparte na indywidualnych potrzebach, nie tylko w zakresie projektowania i produkcji, ale też wsparcia technicznego. Zespół wykwalifikowanych pracowników zapewnia odpowiednie doradztwo techniczne we wszystkich kwestiach związanych z produktem.

Wieloletnie doświadczenie pozwala firmie na projektowanie i tworzenie przenośników lub pakowaczek do konfekcjonowania produktów oraz budowanie kompletnych linii produkcyjnych czy też realizację różnego rodzaju obiektów.

Konrem MET wykonuje specjalistyczne projekty i realizacje dla największych firm w Polsce. Wśród klientów można wymienić grupę Cech S.A., dla której wykonana została, m.in. modernizacja układu paletyzacji soli sypkiej z wykorzystaniem robota, Elektrociepłownię Siekierki w Warszawie, dla której zmodernizowano rozmrażalnię wagonów czy Zakłady Chemiczne Siarkopol Tarnobrzeg sp. z o.o. z modernizacją rozdzielni 110kV w stacji GPZ-1.

Wysoka jakość realizacji to standard, który potwierdza również wdrożony Zintegrowany System Zarządzania Jakością ISO 9001:2008, ważny w zakresie: projektowania, produkcji i serwisu linii technologicznych i automatyki przemysłowej, konstrukcji stalowych i budowania budowli przemysłowych. Certyfikaty podkreślają główne założenia firmy, która oprócz doskonalenia jakości wykonywanych towarów i usług dba również o środowisko naturalne oraz bezpieczeństwo swoich pracowników i podwykonawców.

– Tym, co jest dla nas najważniejsze jest budowanie długofalowych relacji biznesowych, dlatego też wśród naszych kontrahentów niemalże co roku pojawiają się często te same firmy, które cenią nasze doświadczenie i indywidualne podejście do powierzonego zadania. Jest to dla nas ogromne wyróżnienie, gdy za każdym razem otrzymujemy pozytywne referencje – mówi Radosław Figarski, prezes spółki Konrem MET.
– Stąd też bierze się w naszej firmie nacisk na wymianę wiedzy i poszanowanie tradycyjnych wartości, takich jak: solidność, jakość, lojalność, otwartość czy współpraca. Razem tworzymy zespół, który potrafi sprawnie, często pod presją czasu, wykonać każde powierzone nam zadanie – podkreśla Figarski.

Dynamiczny rozwój firmy w ostatnich latach pozwala na tworzenie nowych miejsc pracy zarówno w głównej siedzibie firmy, jak i w jej oddziałach. Prowadzona jest stała rekrutacja pracowników na stanowiska: inżynier projektu, konstruktor – mechanik, monter izolacji przemysłowych, brygadzista ślusarz – monter, elektryk, monter konstrukcji stalowych czy spawacz TIG; MIG/MAG; 11. Aplikować można zarówno za pośrednictwem strony www.konrem.pl/kariera lub przesyłając CV bezpośrednio na maila praca@konrem.pl.

O pracę mogą starać się zarówno doświadczeni specjaliści, jak i absolwenci uczelni oraz szkół zawodowych. Szukamy osób które chcą rozwijać się, poszerzać wiedzę i zdobywać nowe umiejętności. Stworzyliśmy w firmie autorski program transferu wiedzy oparty o współpracę młodych stażem pracowników z doświadczonymi seniorami. Zależy nam, aby każdy z naszych pracowników posiadał równie wysokie kompetencje – mówi Radosław Figarski.

Konrem MET sp. z o.o. , ul. Szydłowiecka 150 B, 26-502 Jastrząb   www.konrem.pl

Dodaj komentarz

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.