Konstrukcje stalowe – najczęstsze zastosowania

Poddania stali procesom cynkowania ogniowego lub malowania proszkowego sprawia, że w prosty sposób uzyskuje się zabezpieczony przed korozją surowiec, który może posłużyć do budowy trwałych i bezpiecznych obiektów technicznych i przemysłowych.

Konstrukcje stalowe sposobem na ponadczasową trwałość

Znaczna redukcja kosztów inwestycji oraz ponadczasowa trwałość sprawiają, że konstrukcje stalowe są coraz chętniej wykorzystywane przez wielu inwestorów w całej Polsce. Znajdują zastosowanie m.in. przy budowie takich obiektów jak:

● fabryki przemysłowe,
sklepy i hurtownie o dużej powierzchni,
myjnie bezdotykowe pojazdów osobowych,
silosy, kominy, maszty oraz kontenery,
zakłady produkcyjne,
centra magazynowe i przeładunkowe,
hale i wiaty parkingowe.

Ich zalety sprawiają, że są stosowane w praktycznie każdej dziedzinie, stanowiąc element lub całość wznoszonej konstrukcji. Dodatkowym aspektem, który powoduje, że stal znajduje coraz więcej zastosowań, jest możliwość modyfikacji i łatwej przebudowy powstałych obiektów, co jest praktycznie niemożliwe w przypadku wolnostojących, tradycyjnych budynków murowanych. Duże znacznie ma również stosunkowo niska cena solidnych, a przy tym odpornych na korozję konstrukcji stalowych.

Wykorzystaj solidną i trwałą stal w swojej konstrukcji

Możliwość łatwego zabezpieczenia przed korozją poprzez ocynkowanie albo malowanie proszkowe, ponadczasowa wytrzymałość i niepodatność na uszkodzenia mechaniczne oraz przeciążenia sprawiają, że konstrukcje stalowe wciąż zdobywają coraz większą popularność i są stosowane w praktycznie każdej dziedzinie budownictwa.

Solidne konstrukcje stalowe dostępne w ofercie firmy Metaltech są jednymi z najbardziej odpornych na uszkodzenia mechaniczne oraz niekorzystne działanie czynników atmosferycznych. Dzięki rygorystycznym systemom kontroli jakości są również zgodne z normami PN-EN oraz ISO, a za ich spawanie odpowiedzialny jest doświadczony zespół pracowników z wieloletnim doświadczeniem.

Jeżeli więc szukasz najlepszego rozwiązania, które zapewni Ci trwałość i stabilność, a jednocześnie możliwość łatwej rozbudowy w przyszłości – konstrukcje ze stali będą najlepszym wyborem.

(Artykuł sponsorowany)

Dodaj komentarz

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.

Wiadomości

Najnowsze komentarze

Galerie

Najbradziej popularne

Najnowsze

Drodzy mieszkańcy, Jak wszyscy wiemy sytuacja jest wyjątkowa, samorząd Gminy Szydłowiec dokłada wszelkich starań, aby zachować ciągłość swojej działalności na rzecz mieszkańców. Pracujemy z pełnym...

Popularne w ostatnich dniach

Najnowsze komentarze