Kto może starać się o otrzymanie pożyczki bez BIK?

W BIK, czyli w Biurze Informacji Kredytowej, znajdują się wpisy dotyczące wszystkich osób, które zaciągały kredyty. Jest to tzw. historia kredytowa, która dla większości kredytobiorców jest pozytywna. W przypadku, gdy wpisy dotyczą niespłaconych zobowiązań, nadal istnieje możliwość zaciągnięcia pożyczki. Kto może z takiej możliwości skorzystać?

Jakie są warunki przyznawania pożyczek?

Pożyczki pozabankowe przyznawane są osobom, które złożą wniosek, np. poprzez stronę internetową. Najkorzystniejsze oferty można znaleźć w rankingach i porównywarkach pożyczek, np. na stronie https://pozyczkowy-portal.pl/opinie-o-pozyczkach/aasa-polska/. Najczęściej udzielane jest wsparcie w kwotach wynoszących od 1000 zł do nawet 10 000 zł. Okres spłaty można dostosować do swoich możliwości – zwykle wynosi on od 10 do 24 miesięcy.

Pożyczkę ratalną może otrzymać osoba, będąca w wieku 20-80 lat i mająca udokumentowany, stały dochód w Polsce. Wymagane jest także zameldowanie na terenie kraju oraz niefigurowanie w rejestrze dłużników BIK. W szczególnych przypadkach pożyczka może być udzielona osobie mającej negatywny wpis w BIK – wówczas najczęściej przyznawana jest niższa kwota lub oprocentowanie jest podwyższone. Każdy wniosek rozpatrywany jest indywidualnie.

Jak wybrać pożyczkę bez BIK?

Znalezienie pożyczki bez BIK nie jest trudne, ale nie każda oferta jest korzystna. Warto więc przeanalizować poszczególne produkty finansowe, aby mieć pewność, że wybrana oferta nie będzie nadmiernym obciążeniem dla domowego budżetu. Przed podpisaniem umowy należy sprawdzić wiarygodność firmy pożyczkowej oraz jej dane teleadresowe.

Bardzo ważną kwestią jest umowa – koniecznie należy ją przeczytać, zwracając szczególną uwagę na całkowity koszt pożyczki, wysokość odsetek, wyznaczone terminy spłaty oraz kary za wysyłanie monitów. Nie zaszkodzi zapoznać się z opiniami innych klientów na temat danej firmy pożyczkowej. Dobrym sposobem na weryfikację pożyczkodawcy jest sprawdzenie go na stronie Komisji Nadzoru Finansowego. Zobacz również Jak otrzymać szybkie pożyczki bez BIKu?

1 KOMENTARZ

  1. Czy potrzebujesz pilnej pozyczki? Masz dlugi? Czy masz zly kredyt? Czy odrzuciles bank, jesli potrzebujesz pozyczki na rozpoczecie wlasnej inwestycji biznesowej LUB? Poznaj Pamela Rosa Flores FIRMA My pozyczamy ludziom pomimo zlych wyników kredytowych / sa tacy zli. Zapewniamy kredyty dla firm i osób fizycznych na dlugoterminowe i krótkoterminowe niskie oprocentowanie w wysokosci 2% rocznie dla osób fizycznych i firm. Programista nasz kredyt szybko i niezawodnie, stosuje sie dzis i uzyskac nasza natychmiastowa odpowiedz. kredytodawcy maja zagwarantowana dobra, 100% Gwarancje i gwarantuja maksymalne bezpieczenstwo klienta. W przypadku dalszych pytan prosimy o kontakt za posrednictwem naszego adresu e-mail: ([email protected])

Dodaj komentarz

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.

Wiadomości

Najnowsze komentarze

Galerie

Najbradziej popularne

Najnowsze

Wsparcie osób niepełnosprawnych, rozumiane jako wspomaganie ich możliwości indywidualnych jest zadaniem wymagającym trafnego rozpoznania potencjału dziecka. Polega ono również na organizowaniu warunków sprzyjających rozwojowi. Uczniowie...

Popularne w ostatnich dniach

Najnowsze komentarze

%d bloggers like this: