Makabryczne odkrycie o poranku. Co lub kto odciął ludzki palec?

Zemsta za popełnienie przestępstwa, a może makabryczne porachunki? W środowy (16 października) poranek, ta informacja mogła zmrozić mieszkańców jednego ze skarżyskich osiedli. Ok. godz. 8, funkcjonariusz Komendy Powiatowej Policji znalazł odcięty element dłoni. Okoliczności zdarzenia wyjaśniali mundurowi.

Dyżurny Komendy Powiatowej Policji wiadomość o nietypowym znalezisku otrzymał od policjanta, który tego dnia znalazł się w rejonie garażu na ul. Sezamkowej.

– Odnaleziony przedmiot to kciuk ludzkiej dłoni – powiedziała Izabela Romanowska, reprezentująca Komendę Powiatową Policji. Na miejscu zdarzenia pojawili się kryminalni oraz grupa dochodzeniowo-śledcza. Jeszcze tego samego dnia, ustalono co mogło się wydarzyć. Stróżom prawa błyskawicznie udało się dotrzeć do osoby, do której należał kciuk.

– To mieszkaniec Skarżyska-Kam. Skarżyszczanin, jak wynika z dotychczasowych ustaleń w garażu wykonywał prace naprawcze przy motocyklu. Niefortunny zbieg okoliczności sprawił, że ostre narzędzie odcięło mu kciuka – mówiła funkcjonariuszka KPP. Policjanci przesłuchali mężczyznę, jednocześnie uspokajając mieszkańców.

W środę, pojawiły się bowiem nieoficjalne i jak się później okazało niepotwierdzone informacje o popełnionym czynie przestępczym, którego konsekwencją miałby być odcięty palec.

 

Dodaj komentarz

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.

Wiadomości

Najnowsze komentarze

Galerie

Najbradziej popularne

Najnowsze

Ponad 530 ujawnionych wykroczeń, 344 przekroczenia prędkości, w tym 8 kierujących, którzy przekroczyli prędkość powyżej 50 km/h na obszarze zabudowanym, 471 nałożonych mandatów, 28...
Oszustwo podatkowe na dużą skalę zostało wykryte w Wólce Kosowskiej. 432 tys. złotych w gotówce zabezpieczyli policjanci z Wydziału dw. z Przestępczością Gospodarczą KWP...
W dniu 17 lutego 2020 r. polska Policja uruchomiła system Child alert w związku z poszukiwaniami 10-letniego Ibrahima, obywatela Polski. Chłopiec został brutalnie uprowadzony...

Popularne w ostatnich dniach

Najnowsze komentarze