Mamy już 2020 – co przyniesie nam nowy rok? Zaczyna się fenomenalnie!

Niedawno rozpoczął się rok 2020, który przez wielu mylnie nazywany jest początkiem nowej dekady – ta rozpocznie się dopiero wraz z rokiem 2021. Nowy rok niemal zawsze wiąże się z nowymi oczekiwaniami, postanowieniami i wydarzeniami, które będą nam towarzyszyć przez najbliższe 365 dni. Niektóre z nich mamy już za sobą i możemy pokusić się o tezę, że ten rok zaczyna się naprawdę dobrze i ciekawie. Czego możemy się spodziewać w 2020? Tego przekonamy się już wkrótce – skupmy się zatem na wydarzeniach, którymi cała Polska żyła w pierwszych dniach nowego roku.

Zenon Martyniuk z nową piosenką i datą premiery filmu

Disco polo w naszym kraju często jest obiektem kpin i niewybrednych żartów. Muzycy i artyści związani z polską sceną taneczną nie mogą jednak narzekać na brak fanowskiego wsparcia. Ich twórczością interesują się bowiem dziesiątki tysięcy osób, które nie wyobrażają sobie dobrej zabawy bez ikonicznych już utworów i największych hitów. Muzyczny nurt ma jednak niekwestionowanego lidera – prawdziwego króla disco polo. Mowa oczywiście o Zenonie Martyniuku, którego piosenki zna na pamięć niemal każdy fan muzyki rozrywkowej. Dowodów na jego popularność nie trzeba szukać daleko – już 14 lutego premierę będzie miał film biograficzny artysty z Podlasia. Także w okresie świątecznym widzowie mieli okazję obejrzeć benefis przygotowany specjalnie dla Martyniuka. Kilka dni przed sylwestrem w sieci wylądował także najnowszy utwór muzyka, w którym łączy on siły z innym wokalistą – Adamem Chrolą. Efektem ich współpracy jest utwór i teledysk „Nasza jest ta noc”. Utwór najwyraźniej przypadł do gustu fanom – świadczyć mogą o tym liczby pod klipem. Czy to będzie rok Zenona Martyniuka? Wiele na to wskazuje!

Sportowy rok 2020

Rozpoczynający się rok przyniesie także wydarzenia sportowe, które z pewnością dostarczą kibicom ogromnych emocji. Najciekawiej zapowiadają się oczywiście letnie Igrzyska Olimpijskie, które rozpoczną się 24 lipca w japońskim Tokio. To właśnie kraj kwitnącej wiśni będzie gospodarzem największej imprezy sportowej 2020 roku. Zainteresowanie fanów budzą też Mistrzostwa Europy w piłce nożnej – pierwszy gwizdek w turnieju usłyszymy już 12 czerwca. Warto przypomnieć, że biało-czerwoni zmierzą się wówczas z Hiszpanią, Szwecją i drużyną z baraży (Bośnia i Hercegowina, Irlandia Północna, Słowacja, Irlandia). 2020 jednak już się zaczął dla polskiego sportu i to w fenomenalny sposób. Swoją uwagę kibice zwrócili przede wszystkim na skocznie narciarskie, w których zakochali się przed laty za sprawą Adama Małysza. Tym razem ucieszył ich jednak Dawid Kubacki – Polak wygrał turniej Czterech Skoczni. Oby był to zaledwie początek fenomenalnych osiągnięć naszych sportowców w 2020!

(Artykuł sponsorowany)

Poprzedni artykułSprawdzają przebieg
Następny artykułPowstańcze uroczystości

Dodaj komentarz

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.

Wiadomości

Najnowsze komentarze

Galerie

Najbradziej popularne

Najnowsze

Drodzy mieszkańcy, Jak wszyscy wiemy sytuacja jest wyjątkowa, samorząd Gminy Szydłowiec dokłada wszelkich starań, aby zachować ciągłość swojej działalności na rzecz mieszkańców. Pracujemy z pełnym...

Popularne w ostatnich dniach

Najnowsze komentarze