Musisz tam być

To będzie jedno z najważniejszych sportowych wydarzeń roku. W niedzielę, 16 czerwca na terenie kompleksu sportowego Orlik, przy ul. Brandta 43 w Orońsku odbędzie się Gminny Dzień Sportu.
– Nasza impreza na stałe wpisała się do kalendarza wielu eventów. Mamy nadzieję, że dopisze piękna pogoda, a frekwencja będzie wyśmienita – powiedział Kamil Śledź, jeden z pomysłodawców i głównych organizatorów wydarzenia.

Podobnie jak przed rokiem, także i tym razem na mieszkańców gminy Orońsko czeka mnóstwo niespodzianek. Jakich? – Od kilku lat staramy się, aby Gminny Dzień Sportu był świętem, dla wszystkich tych, którzy kochają emocje i zdrową rywalizację – mówił Kamil Śledź. Impreza, jak informują organizatorzy ma rozpocząć się o godz. 11. Jako pierwsi na murawie zameldują się uczestnicy i uczestniczki turnieju piłki nożnej chłopców i dziewcząt. O godz. 11 ma rozpocząć się również turniej piłki plażowej par mieszanych.

Uroczyste otwarcie Gminnego Dnia Sportu nastąpi o godz. 13. W programie wydarzenia znalazły się ponadto: pokaz Gimnastycznego Klubu Sportowego Quick Flik z Kowali, konkursy sportowe z nagrodami, a także pokaz ULKS Judo Kowala, który ma rozpocząć się o godz. 15.30. Dodatkowymi atrakcjami na terenie kompleksu Orlik przy ul. Brandta, będą darmowe dmuchane zjeżdżalnie. Swój pokaz zaplanowali druhowie z Ochotniczej Straży Pożarnej w Orońsku.

Na czerwcowe, niezwykłe wydarzenie zapraszają wójt gminy Orońsko Henryk Nosowski, Gminna Komisja Rozwiązywania Problemów Alkoholowych w Orońsku, a także klub Oronka Orońsko.

Rafał Roman

Dodaj komentarz

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.

Wiadomości

Najnowsze komentarze

Galerie

Najbradziej popularne

Najnowsze

Wsparcie osób niepełnosprawnych, rozumiane jako wspomaganie ich możliwości indywidualnych jest zadaniem wymagającym trafnego rozpoznania potencjału dziecka. Polega ono również na organizowaniu warunków sprzyjających rozwojowi. Uczniowie...

Popularne w ostatnich dniach

Najnowsze komentarze