Musisz tam być

0
37

To będzie jedno z najważniejszych sportowych wydarzeń roku. W niedzielę, 16 czerwca na terenie kompleksu sportowego Orlik, przy ul. Brandta 43 w Orońsku odbędzie się Gminny Dzień Sportu.
– Nasza impreza na stałe wpisała się do kalendarza wielu eventów. Mamy nadzieję, że dopisze piękna pogoda, a frekwencja będzie wyśmienita – powiedział Kamil Śledź, jeden z pomysłodawców i głównych organizatorów wydarzenia.

Podobnie jak przed rokiem, także i tym razem na mieszkańców gminy Orońsko czeka mnóstwo niespodzianek. Jakich? – Od kilku lat staramy się, aby Gminny Dzień Sportu był świętem, dla wszystkich tych, którzy kochają emocje i zdrową rywalizację – mówił Kamil Śledź. Impreza, jak informują organizatorzy ma rozpocząć się o godz. 11. Jako pierwsi na murawie zameldują się uczestnicy i uczestniczki turnieju piłki nożnej chłopców i dziewcząt. O godz. 11 ma rozpocząć się również turniej piłki plażowej par mieszanych.

Uroczyste otwarcie Gminnego Dnia Sportu nastąpi o godz. 13. W programie wydarzenia znalazły się ponadto: pokaz Gimnastycznego Klubu Sportowego Quick Flik z Kowali, konkursy sportowe z nagrodami, a także pokaz ULKS Judo Kowala, który ma rozpocząć się o godz. 15.30. Dodatkowymi atrakcjami na terenie kompleksu Orlik przy ul. Brandta, będą darmowe dmuchane zjeżdżalnie. Swój pokaz zaplanowali druhowie z Ochotniczej Straży Pożarnej w Orońsku.

Na czerwcowe, niezwykłe wydarzenie zapraszają wójt gminy Orońsko Henryk Nosowski, Gminna Komisja Rozwiązywania Problemów Alkoholowych w Orońsku, a także klub Oronka Orońsko.

Rafał Roman

Dodaj komentarz

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.