Narkotyki trzymał w domu

Policjanci z Wydziału dw. z Przestępczością Narkotykową Komendy Miejskiej Policji w Radomiu zatrzymali mieszkańca miasta posiadającego znaczną ilość narkotyków. W jego mieszkaniu śledczy znaleźli blisko 80 gramów amfetaminy. Za posiadanie takich ilości środków odurzających zatrzymanemu 23-latkowi grozi kara do 10 lat pozbawienia wolności. Najbliższe miesiące spędzi w areszcie.

Do zatrzymania 23-latka doszło w ostatnich dniach w mieszkaniu, które wynajmował na terenie Radomia. W trakcie przeszukania lokalu policjanci zwalczający przestępczość narkotykową znaleźli około 80 gramów amfetaminy oraz kilka gramów marihuany. Funkcjonariusze zabezpieczyli również ponad 20 tys. złotych, które mogły pochodzić z nielegalnego narkobiznesu.

Mężczyzna trafił do policyjnej celi, a następnie został doprowadzony do prokuratury gdzie usłyszał zarzut posiadania znacznych ilości narkotyków. Śledczy wnioskowali o tymczasowy areszt dla zatrzymanego i decyzją sądu najbliższe 3 miesiące 23-latek spędzi w areszcie. Za posiadanie znacznej ilości środków odurzających grozi kara do 10 lat pozbawienia wolności.

Autor: Justyna Leszczyńska

Dodaj komentarz

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.

Wiadomości

Najnowsze komentarze

Galerie

Najbradziej popularne

Najnowsze

"Katarynkę" i "Dym" odczytano w pawłowskiej podstawówce. W ten sposób szkoła włączyła się w Ósme Narodowe Czytanie. Tę czytelniczą akcję zorganizowała Renata Jasik, nauczycielka bibliotekarka we...

Popularne w ostatnich dniach

Co nowego na S7?

Szkolne narodowe czytanie

Rozjechana olejowa plama

Najnowsze komentarze