Narkotyki trzymał w domu

Policjanci z Wydziału dw. z Przestępczością Narkotykową Komendy Miejskiej Policji w Radomiu zatrzymali mieszkańca miasta posiadającego znaczną ilość narkotyków. W jego mieszkaniu śledczy znaleźli blisko 80 gramów amfetaminy. Za posiadanie takich ilości środków odurzających zatrzymanemu 23-latkowi grozi kara do 10 lat pozbawienia wolności. Najbliższe miesiące spędzi w areszcie.

Do zatrzymania 23-latka doszło w ostatnich dniach w mieszkaniu, które wynajmował na terenie Radomia. W trakcie przeszukania lokalu policjanci zwalczający przestępczość narkotykową znaleźli około 80 gramów amfetaminy oraz kilka gramów marihuany. Funkcjonariusze zabezpieczyli również ponad 20 tys. złotych, które mogły pochodzić z nielegalnego narkobiznesu.

Mężczyzna trafił do policyjnej celi, a następnie został doprowadzony do prokuratury gdzie usłyszał zarzut posiadania znacznych ilości narkotyków. Śledczy wnioskowali o tymczasowy areszt dla zatrzymanego i decyzją sądu najbliższe 3 miesiące 23-latek spędzi w areszcie. Za posiadanie znacznej ilości środków odurzających grozi kara do 10 lat pozbawienia wolności.

Autor: Justyna Leszczyńska

Dodaj komentarz

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.

Wiadomości

Najnowsze komentarze

Galerie

Najbradziej popularne

Najnowsze

Bus mercedes śmiertelnie przygniótł kierowcę... W Mokrej, w gminie Stąporków (pow. konecki) kursowy bus zderzył się z chryslerem. Bus przewrócił się na bok i śmiertelnie...
Dość nietypowe zjawisko można było zaobserwować dzisiaj (wtorek) około godz. 10.30 nad trasą S7 w Dobrucie. Nad tą ekspresową jezdnią, swobodnie fruwała sobie wielka blacha,...

Popularne w ostatnich dniach

Najnowsze komentarze