Nieletnich ostrzegali

Prawne konsekwencje czynów zabronionych popełnianych przez nieletnich, to zasadnicza tematyka spotkani przedstawicieli szydłowieckiej komendy z uczniami szydłowieckiej „Jedynki”.

 Uczniowie klas VI, VII i VIII uczestniczyli w profilaktycznym spotkaniu z Marleną Skórkiewicz i Grzegorzem Sobierajskim, funkcjonariuszami Komendy Powiatowej Policji w Szydłowcu. Goście z KPP przedstawili  młodzieży konsekwencje czynów zabronionych popełnianych przez nieletnich.

– Nasi uczniowie z zainteresowaniem wysłuchali przekazywanych treści, zadawali pytania, aktywnie uczestniczyli w dyskusji. Była to kolejna wizyta przedstawicieli KPP w Szydłowcu w ramach współpracy prowadzonej z placówkami oświatowymi, która w istotny sposób poszerza wiedzę młodych ludzi na temat zachowań niebezpiecznych i potencjalnych zagrożeń oraz konsekwencji z nimi związanych – poinformowali przedstawiciele Publicznej Szkoły Podstawowej nr 1 z Oddziałami Integracyjnymi im. Jana III Sobieskiego w Szydłowcu.

 

Fot. (Archiwum PSP nr 1)

(Max.)

Dodaj komentarz

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.

Wiadomości

Najnowsze komentarze

Galerie

Najbradziej popularne

Najnowsze

 Gmina Jastrząb otrzymała dofinansowanie projektu pn."Wymiana urządzeń grzewczych w Gminie Jastrząb".   Celem projektu jest zmniejszenie emisji zanieczyszczeń powietrza na terenie gminy Jastrząb dzięki wymianie urządzeń...

Popularne w ostatnich dniach

Najnowsze komentarze