Ona kradła, brat sprzedawał…

Radomscy policjanci zatrzymali dwie osoby w sprawie kradzieży biżuterii. Jak wynika z policyjnych ustaleń, kobieta kradła biżuterię, a jej brat sprzedawał ją w lombardach. Mają na swoim koncie 11 takich czynów. Trwają kolejne czynności, a sprawa jest rozwojowa.

W ostatnich dniach policjanci z Komisariatu I Policji w Radomiu otrzymali informację o kradzieży biżuterii z jednego z mieszkań na terenie miasta. Jak się okazało, 43-letnia kobieta, która wykonywała prace porządkowe w mieszkaniu w okresie kilku miesięcy i ukradła złotą biżuterię. Policjanci zatrzymali kobietę i jak ustalili podobnego procederu dopuściła się również w innym mieszkaniu, w którym sprzątała. Skradzioną biżuterię przekazywała swojemu bratu, który następnie sprzedawał ją w lombardach. Z zebranego przez policjantów materiału dowodowego na chwilę obecną wynika, ze mają na swoim koncie po 11 czynów. 43-latka odpowie za kradzież, a jej 49-letni brat za paserstwo. Za przestępstwa te grozi kara do 5 lat pozbawienia wolności.

Policjanci wykonują kolejne czynności. Sprawa jest rozwojowa.

Źródło: Mazowiecka Policja Radom

Dodaj komentarz

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.

Wiadomości

Najnowsze komentarze

Galerie

Najbradziej popularne

Najnowsze

"Katarynkę" i "Dym" odczytano w pawłowskiej podstawówce. W ten sposób szkoła włączyła się w Ósme Narodowe Czytanie. Tę czytelniczą akcję zorganizowała Renata Jasik, nauczycielka bibliotekarka we...

Popularne w ostatnich dniach

Najnowsze komentarze