Paula startuje ze swoim singlem [video]

O niej usłyszymy jeszcze nie raz, mowa o młodej zdolnej wokalistce, która od kilku lat próbowała swoich sił na wielkiej scenie. Jednak wciąż brakowało jej odwagi by uwierzyć w siebie i swój talent.. Teraz po kilku latach, gdy stała się pewną siebie kobietą, uderza z dużą siłą ogromnej pozytywnej energii. O kim mowa?

 

Paula Kucharska – Dziubiel „Curly” 27 – latka, pochodząca z Lubieni w gminie Brody w sobotę, 11 maja o godzinie 17.00 pierwszy raz wykonała swoją piosenkę na scenie przed Pałacem Kultury i Nauki w Warszawie „Nie ja”. W tym samym momencie na YouTubie ukazał się teledysk.

  • Śpiewam o sobie. I o moim mężu, który motywuje mnie do działania. I to dzięki niemu tę siłę mam. Dodatkowo też o każdym którego spotykam na swojej drodze. Bo każda z tych osób może mi dać swoją siłę – mówi Paula „Curly” Kucharska-Dziubiel.  W 2002 roku rozpoczęłam swoją przygodę ze śpiewaniem. Od tej pory scena jest cały czas obecna w moim życiu.

Weekendami śpiewam w zespołach eventowych, gdzie spełniam się jako wokalistka i rozwijam artystyczną stronę mojej duszy. Starachowiccy mieszkańcy najbardziej kojarzą mnie z zespołu OIOM cover band, z którym miałam okazję współpracować dłuższy czas.

Podjęłam decyzję o rozpoczęciu nowej drogi, spełnieniu mojego marzenia- tworzenia własnej muzyki!

W minioną sobotę miał premierę mój singiel „Nie ja”. Na potrzeby własnych utworów przyjęłam pseudonim „Curly” czyli Kręcona (nawiązanie do moich naturalnych afro loków). Utwór powstał przy współpracy z cenionym w świecie muzycznym Marcinem Limkiem, który odpowiada za muzykę. Autorem tekstu jestem ja. Teledysk do singla nagrano w Krakowie i na Podhalu. Za zdjęcia odpowiadali PodhaleGroup oraz Łukasz Wycisło.

Podczas wieloletniej przygody ze sceną, zdobywałam liczne wyróżnienia i odnosiłam małe życiowe sukcesy. Na pewno można do nich zaliczyć:

  • zdobycie tytułu Laureata European Song Festival VOX 2013.
  • Miałam również przyjemność brać udział w programie The Voice of Poland w drużynie Andrzeja Piasecznego w 2015 roku. Dotarłam do etapu Nokaut.

Po 4 latach postanowiłam spróbować ponownie. Dlaczego? Bo przez te 4 lata stałam się dużo silniejsza i pewniejsza tego, gdzie chcę iść i co chcę robić. Jestem przekonana, że tym razem wykorzystam swoją szansę.

I tego Pauli bardzo mocno życzymy i trzymamy kciuki, czekając na kolejne utwory:)

kao

foto. Joanna Koczan

Dodaj komentarz

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.

Wiadomości

Najnowsze komentarze

Galerie

Najbradziej popularne

Najnowsze

Widzieliście już nowy kanał kulinarny "Zasmakuj tradycji" polecany przez powiat szydłowiecki? Opublikowanych zostało już 5 odcinków. Warto poznać regionalne specjały. Późne lato potwierdza uznanie dla...
"Był sobie pies", to ostatni film, który zostanie zaprezentowany podczas tegorocznych, kończących się już wakacji na zamkowym dziedzińcu. Projekcja odbędzie się w piątek 23 sierpnia,...

Popularne w ostatnich dniach

Najnowsze komentarze