Piknik na stadionie Szydłowianki

Na stadionie „Szydłowianki” odbył się piknik rodzinny połączony z otwarciem nowego budynku, który będzie zapleczem sanitarno – szatniowym dla piłkarzy.
Organizatorem wydarzenia był Miejski Klub Sportowy „Szydłowianka” przy współpracy z Urzędem Miejskim i Szydłowieckim Centrum Kultury – Zamek.

Podczas pikniku odbywały się zabawy i konkursy dla dzieci i dorosłych. Młodzieżowe zespoły piłkarskie rozegrały mecze drużynowe, a młodzi piłkarze zostali uhonorowani pamiątkowymi pucharami. Nagrodzono także najlepszych zawodników i bramkarzy rozgrywek. Meczem finałowym była rywalizacja oldbojów „Szydłowianki Szydłowiec” z oldbojami „Star Starachowice”. Po zaciętym meczu wynikiem 2-1 zwyciężyli goście.

Rozegrano konkursy – rzutów karnych i strzelania na bramkę. Był również pokaz zawodników Klubu Sportowego Viktoria Szydłowiec. Na dzieci czekały panie animatorki z wieloma ciekawymi propozycjami zabaw oraz darmowe dmuchańce. Były również stoiska gastronomiczne i stragany z zabawkami, a także darmowa grochówka dla wszystkich.

Na scenie zaprezentowały się Zespół Rodzinny z Korzyc i Zdziechowianki ze Zdziechowa. Na zakończenie pikniku wystąpił zespół „Players” grający muzykę taneczną co nie umknęło publiczności, która bawiła się przy scenie do wieczora.

Burmistrz Szydłowca Artur Ludew wraz z radnymi miejskimi oraz przybyłymi gośćmi dokonał symbolicznego przecięcia wstęgi przed nowym budynkiem, który został wybudowany dzięki wsparciu finansowemu udzielonemu gminie Szydłowiec przez Ministerstwo Sportu i Turystyki. Zanim zwiedzono budynek, ks. Michal Faryna poświęcił nowy obiekt.

 

Dodaj komentarz

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.

Wiadomości

Najnowsze komentarze

Galerie

Najbradziej popularne

Najnowsze

Komenda Powiatowa Policji w Starachowicach poszukuje zaginionego mieszkańca Starachowic. Arkadiusz Ziewiec lat 53. W dniu 7 grudnia 2019 r. zostało zgłoszone zawiadomienie o zaginięciu,...
Podstawowym kryterium decydującym o zatrzymaniu przez policjanta dowodu rejestracyjnego jest stan techniczny pojazdu. Funkcjonariusz zatrzyma dowód rejestracyjny (pozwolenie czasowe) w razie stwierdzenia lub uzasadnionego...
Strażacy ochotniczych straży pożarnych, działających na terenie gminy Szydłowiec otrzymali nowoczesny sprzęt ratowniczy. W czwartek, 5 grudnia Burmistrz Artur Ludew przekazał nowe wyposażenie, zakupione...

Popularne w ostatnich dniach

Najnowsze komentarze