Piknik na stadionie Szydłowianki

Na stadionie „Szydłowianki” odbył się piknik rodzinny połączony z otwarciem nowego budynku, który będzie zapleczem sanitarno – szatniowym dla piłkarzy.
Organizatorem wydarzenia był Miejski Klub Sportowy „Szydłowianka” przy współpracy z Urzędem Miejskim i Szydłowieckim Centrum Kultury – Zamek.

Podczas pikniku odbywały się zabawy i konkursy dla dzieci i dorosłych. Młodzieżowe zespoły piłkarskie rozegrały mecze drużynowe, a młodzi piłkarze zostali uhonorowani pamiątkowymi pucharami. Nagrodzono także najlepszych zawodników i bramkarzy rozgrywek. Meczem finałowym była rywalizacja oldbojów „Szydłowianki Szydłowiec” z oldbojami „Star Starachowice”. Po zaciętym meczu wynikiem 2-1 zwyciężyli goście.

Rozegrano konkursy – rzutów karnych i strzelania na bramkę. Był również pokaz zawodników Klubu Sportowego Viktoria Szydłowiec. Na dzieci czekały panie animatorki z wieloma ciekawymi propozycjami zabaw oraz darmowe dmuchańce. Były również stoiska gastronomiczne i stragany z zabawkami, a także darmowa grochówka dla wszystkich.

Na scenie zaprezentowały się Zespół Rodzinny z Korzyc i Zdziechowianki ze Zdziechowa. Na zakończenie pikniku wystąpił zespół „Players” grający muzykę taneczną co nie umknęło publiczności, która bawiła się przy scenie do wieczora.

Burmistrz Szydłowca Artur Ludew wraz z radnymi miejskimi oraz przybyłymi gośćmi dokonał symbolicznego przecięcia wstęgi przed nowym budynkiem, który został wybudowany dzięki wsparciu finansowemu udzielonemu gminie Szydłowiec przez Ministerstwo Sportu i Turystyki. Zanim zwiedzono budynek, ks. Michal Faryna poświęcił nowy obiekt.

 

Dodaj komentarz

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.

Wiadomości

Najnowsze komentarze

Galerie

Najbradziej popularne

Najnowsze

Widzieliście już nowy kanał kulinarny "Zasmakuj tradycji" polecany przez powiat szydłowiecki? Opublikowanych zostało już 5 odcinków. Warto poznać regionalne specjały. Późne lato potwierdza uznanie dla...
"Był sobie pies", to ostatni film, który zostanie zaprezentowany podczas tegorocznych, kończących się już wakacji na zamkowym dziedzińcu. Projekcja odbędzie się w piątek 23 sierpnia,...

Popularne w ostatnich dniach

Najnowsze komentarze