Płonąca ciężarówka

Dzisiaj, tuż po godz.11 do strażackiej komendy dotarła informacja o płonącej ciężarówce, która jechała drogą w Jastrzębiu….

W kabinie samochodu ciężarowego, który przewoził papierowe worki doszło do pożaru. Kierowca MAN-a, który jechał ul. Szydłowiecką, zatrzymał płonącego TIR-a i zdążył wydostać się z zagrożonego ogniem pojazdu… Mężczyźnie nic się nie stało.

Z powodu tego nietypowego pożaru interweniowały dwa strażackie zastępy z szydłowieckiej JRG oraz gaśnicza ekipa z OSP Jastrząb.

– Przyczyną pożaru najprawdopodobniej było zwarcie instalacji elektrycznej. Spaleniu uległa komora silnika, częściowo zniszczona została również kabina ciężarówki – poinformowano nas w komendzie PSP.

(Max.)

 

Dodaj komentarz

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.

Wiadomości

Najnowsze komentarze

Galerie

Najbradziej popularne

Najnowsze

Widzieliście już nowy kanał kulinarny "Zasmakuj tradycji" polecany przez powiat szydłowiecki? Opublikowanych zostało już 5 odcinków. Warto poznać regionalne specjały. Późne lato potwierdza uznanie dla...
"Był sobie pies", to ostatni film, który zostanie zaprezentowany podczas tegorocznych, kończących się już wakacji na zamkowym dziedzińcu. Projekcja odbędzie się w piątek 23 sierpnia,...

Popularne w ostatnich dniach

Najnowsze komentarze