Płonący motocykl

Do nietypowego, drogowego zdarzenia doszło na „ekspresówce”. W godzinach wieczornych, motocyklista stracił panowanie nad pędzącym jednośladem, a jego pojazd – stanął w płomieniach!…

Z nieustalonych dotychczas przyczyn, młody mężczyzna jadący motocyklem suzuki – wywrócił się. Jego maszyna zaczęła się palić… Leżący na boku pojazd próbował gasić jego właściciel i przygodni świadkowie zdarzenia… Na pomoc wezwano strażaków.

W czwartkowy wieczór około godz. 20.15 do strażackiej komendy dotarło powiadomienie, że na trasie S7, w rejonie miejscowości Zdziechów – płonie wywrócony motocykl…, W krótkim czasie na miejscu zdarzenia  zjawiły się dwa samochody z szydłowieckiej JRG. Strażackie zastępy szybko ugasiły płonący motocykl.
 Poza dość powierzchownymi obrażeniami, pechowemu motocykliści nie trzeba było udzielać szpitalnej pomocy. Spowodowane tym wieczornym pożarem straty, wstępnie oszacowano na około 15 tys. złotych.

(Max.)

Dodaj komentarz

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.

Wiadomości

Najnowsze komentarze

Galerie

Najbradziej popularne

Najnowsze

Utrzymujący się wysoki poziom zagrożenia bezpieczeństwa w ruchu drogowym w kraju, jak również na terenie garnizonu mazowieckiego spowodowany jest m.in nagminnym łamaniem obowiązujących przepisów...
W czwartek paliły się suche trawy w miejscowości Ostałówek. Popołudniowy pożar na nieużytkach rozprzestrzenił się na obszarze jednego ara. Płomienie ugasili strażacy z szydłowieckiej JRG.

Popularne w ostatnich dniach

Najnowsze komentarze