Po sąsiedzku. Napad z nożem w ręku na kantor

W piątek, 23 sierpnia,  przed godziną 18, w Skarżysku-Kamiennej doszło do napadu na jeden z kantorów, który znajduje się przy ul. Sokolej  w Skarżysku-Kamiennej.

Jak udało nam się wstępnie ustalić na kantor kryptowalut napadło trzech napastników. Na miejscu zdarzenia natychmiast pojawiła się policja,   funkcjonariusze z psem podjęli akcję poszukiwawczą. Jedna osoba jest poszkodowana.

– Jak informuje Oficer Prasowy Komendy Powiatowej Policji w Skarżysku-Kamiennej asp. Jarosław Gwóźdź około godziny 17.30 do kantoru wymiany kryptowalut,  weszło trzech mężczyzn, którzy zażądali od 38-letniej pracownicy placówki wydania gotówki. Kiedy kobieta odmówiła jeden z nich z zaplecza przyniósł nóż grożąc kobiecie i ponownie zażądał wydania pieniędzy, wtedy wydała około 2 tysięcy złotych, po czy zbiegli.

Na tę chwilę trwa poszukiwanie sprawców napadu.

Dodaj komentarz

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.

Wiadomości

Najnowsze komentarze

Galerie

Najbradziej popularne

Najnowsze

Bus mercedes śmiertelnie przygniótł kierowcę... W Mokrej, w gminie Stąporków (pow. konecki) kursowy bus zderzył się z chryslerem. Bus przewrócił się na bok i śmiertelnie...
Dość nietypowe zjawisko można było zaobserwować dzisiaj (wtorek) około godz. 10.30 nad trasą S7 w Dobrucie. Nad tą ekspresową jezdnią, swobodnie fruwała sobie wielka blacha,...

Popularne w ostatnich dniach

Najnowsze komentarze