Policjanci wracali z ćwiczeń, pomogli mężczyźnie

65-latek leżał na przejściu dla pieszych w centrum Radomia. Krwawił z głowy. Nikt nie zwracał na niego uwagi. Kierowcy omijali mężczyznę. Na szczęście tą ulicą wracali z ćwiczeń policjanci z Samodzielnego Pododdziału Kontrterrorystycznego Policji w Radomiu oraz ratownik z Samodzielnego Pododdziału Prewencji Policji w Radomiu. Od razu przystąpili do udzielania mężczyźnie pomocy.

To miał być normalny powrót z ćwiczeń wysokościowych, na których policjanci z Samodzielnego Pododdziału Kontrterrorystycznego Policji w Radomiu podnoszą swoje umiejętności. Ćwiczenia jak zawsze były zabezpieczanie pod względem medycznym przez policyjnego ratownika z Samodzielnego Pododdziału Prewencji Policji w Radomiu. W czasie wczorajszego powrotu do komendy, policyjny konwój zauważył z oddali mężczyznę leżącego na przejściu dla pieszych. Żaden kierowca nie zatrzymał się, by udzielić mu pomocy. Zrobili to dopiero policjanci.

Natychmiast zatrzymali samochody. Zabezpieczyli nimi miejsce zdarzenia i zaczęli udzielać pierwszej pomocy. Mężczyzna miał widoczną ranę głowy, z której obficie leciała krew. Kontakt z mężczyzną był utrudniony. Nie pamiętał co się z nim wydarzyło. Policjanci na miejsce wezwali karetkę, która zabrała 65-latka do szpitala. Po zdarzeniu policjanci wrócili do komendy.

ZP KWP

Poprzedni artykułWystawa Barbary Głuch
Następny artykułBędą sprawdzać prędkość

Dodaj komentarz

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.

Wiadomości

Najnowsze komentarze

Galerie

Najbradziej popularne

Najnowsze

Utrzymujący się wysoki poziom zagrożenia bezpieczeństwa w ruchu drogowym w kraju, jak również na terenie garnizonu mazowieckiego spowodowany jest m.in nagminnym łamaniem obowiązujących przepisów...
W czwartek paliły się suche trawy w miejscowości Ostałówek. Popołudniowy pożar na nieużytkach rozprzestrzenił się na obszarze jednego ara. Płomienie ugasili strażacy z szydłowieckiej JRG.

Popularne w ostatnich dniach

Najnowsze komentarze