Policyjny plebiscyt trwa…

flash Paragraf

Zasadniczy cel, tego dorocznego konkursu to – „docenienie codziennej pracy tych policjantów, którzy są najbliżej mieszkańców – dzielnicowych. Głosowanie w plebiscycie potrwa do 31 stycznia.

Komenda Powiatowa Policji w Szydłowcu organizuje X edycję konkursu na „Najpopularniejszego Dzielnicowego Roku 2018”. Nazwiska i rejony dzielnicowych dostępne są na stronie internetowej: Komendy Powiatowej Policji w Szydłowcu http://www.mazowiecka.policja.gov.pl/wsz/twoj-dzielnicowy

– Każdy mieszkaniec powiatu szydłowieckiego będzie mógł oddać swój głos  i napisać  w ankiecie, który  jego zdaniem dzielnicowy  jest najlepszy w swoich działaniach. Skrzynki do głosowania ustawione są w  Urzędzie Miejskim w Szydłowcu, Starostwie Powiatowym oraz w Urzędach Gmin w: Orońsku, Jastrzębiu, Chlewiskach i Mirowie . Można  także zagłosować w recepcji Komendy Powiatowej Policji w Szydłowcu przy ul. Kościuszki 194  lub przesłać wypełnioną ankietę w formie elektronicznej na adres kpp.szydlowiec@mazowiecka .policja.gov.pl – zachęca st. sierż. Marlena Skórkiewicz, rzeczniczka prasowa policyjnej komendy.

(Max.)

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.