Policyjny trop prowadzi do Bliżyna

Ponad tydzień – tyle czasu trwają poszukiwania młodej kobiety, pochodzącej z powiatu szydłowieckiego, w województwie mazowieckim. Justyna Ołub ostatni raz widziana w piątek, 11 października. – Nasi funkcjonariusze, prowadzą działania zmierzające do ustalenia aktualnego miejsca jej pobytu – stwierdził w rozmowie z TYGODNIK-iem, Daniel Siudek z wydziału kryminalnego szydłowieckiej KPP.

Justyna Ołub wyszła z domu i ślad po niej zaginął. Jak wynika z dotychczas zgromadzonego w sprawie materiału dowodowego, kobieta cała i zdrowa ostatni raz widziana była 11 października, w miejscowości Bliżyn, w powiecie skarżyskim. Od tamtego czasu, niestety nie nawiązała kontaktu z najbliższymi. Ci, kiedy nie wracała do domu, poprosili o pomoc mundurowych.

– Zawiadomienie o zaginięciu, zostało przyjęte przez kolegów ze skarżyskiej KPP. Zgodnie z przepisami, przez pierwsze siedem dni to właściwą jednostką, prowadzącą działania poszukiwawcze była komenda w Skarżysku-Kam. – powiedział Dariusz Kalita, naczelnik wydziału prewencji Komendy Powiatowej Policji w Szydłowcu. Po tym czasie, materiały zostały wysłane do śledczy z województwa mazowieckiego.

Policjanci prowadzą działania operacyjne, których zadaniem będzie ustalenie miejsca, w którym zaginiona może obecnie przebywać. – Trzymamy rękę na pulsie. Z naszych informacji wynika, iż przez kilka ostatnich dni nie przemieściła się. Nasze ustalenia wskazują na to, iż najprawdopodobniej nadal przebywa na terenie powiatu skarżyskiego – dodają policjanci z Szydłowca, którzy zwracają się jednocześnie z prośbą i apelem do mieszkańców naszego regionu.

– Jeżeli ktokolwiek widział zaginioną, proszony jest o kontakt z najbliższą jednostką policji. Osobiście lub telefonicznie. Każda informacja jest cenna – podkreślają mundurowi. Być może pomocne w rozwiązaniu zagadki okaże się ustalenie położenia i logowania jej telefonu komórkowego.

Rafał Roman

Dodaj komentarz

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.

Wiadomości

Najnowsze komentarze

Galerie

Najbradziej popularne

Najnowsze

Bus mercedes śmiertelnie przygniótł kierowcę... W Mokrej, w gminie Stąporków (pow. konecki) kursowy bus zderzył się z chryslerem. Bus przewrócił się na bok i śmiertelnie...
Dość nietypowe zjawisko można było zaobserwować dzisiaj (wtorek) około godz. 10.30 nad trasą S7 w Dobrucie. Nad tą ekspresową jezdnią, swobodnie fruwała sobie wielka blacha,...

Popularne w ostatnich dniach

Kot w studni

Jak wypadły kontrole?

Klaudia prosi o pomoc

Najnowsze komentarze