Potrójny sukces „Radosnych Nutek”

 

Podczas tegorocznego, VII Regionalnego Przeglądu Kolęd i Pastorałek, który odbył się w Gminnym Ośrodku Kultury w Wierzbicy, „Radosne Nutki” podobnie jak w ubiegłym roku odniosły sukces zdobywając I miejsca w trzech kategoriach. Była to ogromna niespodzianka, radość i wyróżnienie dla zespołu.

 Przegląd cieszył się ogromną popularnością, a świadczy o tym rosnąca z roku na rok ilość uczestników. Miał na celu pielęgnowanie polskiej kultury i tradycji śpiewania kolęd, odkrywanie i rozwijanie talentów, prezentację dorobku artystycznego solistów i zespołów wokalnych.

 Na scenie GOK w Wierzbicy rozbrzmiały przepiękne kolędy i pastorałki w wykonaniu bardzo licznie zgromadzonych, utalentowanych solistów, duetów, zespołów, chórów, którzy walczyli w kilku kategoriach.

„Radosne Nutki” pod opieką Elżbiety Kuźdub i dyrektora PSP w Mirowie Jana Ulewińskiego uczestniczyły w zmaganiach konkursowych w trzech kategoriach. Po raz drugi, tak, jak rok temu osiągnęły sukces, otrzymując trzy główne nagrody we wszystkich kategoriach, w których wzięły udział.Kategoria  soliści klasy I-IV – I miejsce zajęła Kamila Guza

Kategoria  soliści klasy V-VIII – I miejsce zdobyła Karolina Zawisza

Kategoria zespoły klasy V- VIII- I miejsce otrzymały „Radosne Nutki”

w składzie: Karolina Zawisza, Patrycja Dygas, Ola Kaczmarek, Maciej Nowak,

Mateusz Marlica, Marcel Rafalski, Maja Kaluga, Oliwia Seweryn, Zuzanna Bobrowska,

Aleksandra Chajduk, Wiktoria Kaminik, Katarzyna Kobierska, Amelia Gutkowska,

Julia Rutkowska, Wiktoria Chyżowska, Piotr Kaczmarek, Nikola Rudzińska.

 

Poprzedni artykułJak wypadły kontrole?
Następny artykułPrzedszkolaki w muzeum

Dodaj komentarz

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.

Wiadomości

Najnowsze komentarze

Galerie

Najbradziej popularne

Najnowsze

 Gmina Jastrząb otrzymała dofinansowanie projektu pn."Wymiana urządzeń grzewczych w Gminie Jastrząb".   Celem projektu jest zmniejszenie emisji zanieczyszczeń powietrza na terenie gminy Jastrząb dzięki wymianie urządzeń...

Popularne w ostatnich dniach

Najnowsze komentarze