Prezenty i rózga o cudownych mocach

– Podekscytowani uczniowie szybko odgadli, kto przybył do szkoły. W wielkim napięciu czekali na Mikołaja, który odwiedzał wszystkie klasy. Każde dziecko otrzymało wspaniałą paczkę z łakociami. Dzieci dziękowały za prezenty recytując wierszyki, śpiewając, a nawet tańcząc z Mikołajem – poinformowali przedstawiciele Szkoły Podstawowej z Oddziałem Przedszkolnym im. M. Konopnickiej w Pawłowie.

Oczekiwany gość nie zapomniał również o nauczycielach, których obdarował rózgą o „cudownych mocach”, już samo patrzenie na nią ma przywoływać do porządku niesfornych uczniów. Pomocnikami Mikołaja byli przedstawiciele Rady Rodziców: Adam Chowański Wioletta Skalska.

– Paczki mikołajkowe zostały ufundowane przez Radę Rodziców, a także przez sponsorów: wieloletniego przyjaciela szkoły – Artura Gałązkę oraz państwa Annę i Michała Olanów – poinformowała Monika Adamczyk .

(Max.

Poprzedni artykułBył Dzień Odblasków
Następny artykułZima coraz bliżej

Dodaj komentarz

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.

Wiadomości

Najnowsze komentarze

Galerie

Najbradziej popularne

Najnowsze

Klub Sportowy Jastrząb uroczyście świętował jubileusz 20-lecia. Był piłkarski turniej, mecz juniorów z oldboyami, odznaczenia i podziękowania dla najbardziej zasłużonych. W sobotnich uroczystościach uczestniczyli sportowi...

Popularne w ostatnich dniach

Najnowsze komentarze