Projekt domu Akord idealną inwestycją na lata!

Inwestycja na lata

Projekt domu Akord na wąską i płytką działkę jest korzystną inwestycją na lata. Ten rodzaj działek budowlanych dostępny jest na rynku w niższych cenach. Inwestor oszczędza już na etapie zakupu działki. Dom jest prosty w budowie i tani w realizacji. Powierzchnia 138.77 m² oferuje przestronne i komfortowe wnętrza dla kilkuosobowej rodziny. Dzięki praktycznemu i funkcjonalnemu rozmieszczeniu pomieszczeń zapewnia wygodne mieszkanie. Zastosowanie wysokiej jakości materiałów i innowacyjnych rozwiązań sprawiają, że dom będzie tani w eksploatacji i niezwykle atrakcyjny wizualnie.

Funkcjonalny rozkład

Projekt Akord przygotowany przez www.domoweklimaty.pl na parterze przewiduje salon z kuchnią i spiżarnią, hall, pokój, łazienkę, kotłownię i garaż. Z salonu prowadzi wyjście na taras. Poddasze użytkowe mieści kolejne 4 pokoje, dużą łazienkę, garderobę i hall. Dwa pokoje mają wyjścia na niewielkie balkony. Wszystkie pomieszczenia rozmieszczone są tak, by były w pełni funkcjonalne. Wysunięty z bryły budynku jednostanowiskowy garaż nie sąsiaduje z sypialniami. Nie ma więc ryzyka hałasów. Cześć dzienna oddzielona jest od części nocnej, zapewniając prywatność i wygodę każdemu z domowników.

Pozostałe zalety projektu

Prosta bryła budynku i dwuspadowy dach doskonale wpisują się w najnowsze trendy. Minimalizm sprawia, że budynek wygląda nowocześnie i elegancko. Dom w swojej prostocie prezentuje się szlachetnie. Dwuspadowy dach pozwala na ograniczenie kosztów budowy. Wszystkie sypialnie oraz salon są dobrze doświetlone. Pokój na parterze może zostać wykorzystany jako gabinet lub pokój dla gości.

Projekt Akord wpisze się w dowolny krajobraz i zachwyci swoją współczesną estetyką. Na stosunkowo niewielkiej powierzchni zapewni przestronne i komfortowe pomieszczenia mieszkalne i gospodarcze.

(Artykuł sponsorowany)

Poprzedni artykułPrzedszkolaki w muzeum
Następny artykułPolicja na walentynki

Dodaj komentarz

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.

Wiadomości

Najnowsze komentarze

Galerie

Najbradziej popularne

Najnowsze

 Gmina Jastrząb otrzymała dofinansowanie projektu pn."Wymiana urządzeń grzewczych w Gminie Jastrząb".   Celem projektu jest zmniejszenie emisji zanieczyszczeń powietrza na terenie gminy Jastrząb dzięki wymianie urządzeń...

Popularne w ostatnich dniach

Najnowsze komentarze