Artystycznie i uroczyście

Dzień Edukacji Narodowej w Publicznej Szkole Podstawowej obchodzono bardzo uroczyście. Składając życzenia i kwiaty uczniowie wyrazili swoją wdzięczność nauczycielom i wszystkim pracownikom za ich pracę i zaangażowanie. W okolicznościowym programie artystycznym piątoklasiści i drugoklasiści, pod kierunkiem: Celiny Chruściel i Barbary Dzik wierszem, anegdotą, skeczem i piosenką w zabawny sposób pokazali, jak widzą pracę nauczyciela.

– Dyrektorka PSP Agnieszka Sarnat podziękowała wszystkim za przygotowanie uroczystości, złożyła życzenia z okazji Dnia Edukacji Narodowej i wręczyła nagrody pracownikom obsługowym: Krystynie Król, Beacie Figarskiej, Dorocie Motyce, które nie będą mogły uczestniczyć w uroczystości gminnej. Przedstawicielki Rady Rodziców: Małgorzata Zakonnik i Aneta Kuźdub również złożyły życzenia wszystkim pracownikom szkoły i wręczyły im upominek w postaci obrazu – poinformowali przedstawiciele jastrzębskiej PSP.

Poprzedni artykułStadionowa inwestycja
Następny artykułPolonistka odznaczona

Wiadomości

Najnowsze komentarze

Galerie

Najbradziej popularne

Najnowsze

"Katarynkę" i "Dym" odczytano w pawłowskiej podstawówce. W ten sposób szkoła włączyła się w Ósme Narodowe Czytanie. Tę czytelniczą akcję zorganizowała Renata Jasik, nauczycielka bibliotekarka we...

Popularne w ostatnich dniach

Najnowsze komentarze